UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин27.02.2015 09:47
версія для друку


Зниження нічного коефіцієнта стимулюватиме населення використовувати електроенергію у нічний період і дасть можливість зменшити витрати на її споживання


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, прийняла зміни до Порядку застосування тарифів на електроенергію.

 

Зміни передбачають зменшення для населення тарифного коефіцієнта з 0,7 до 0,5 тарифу в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23-ї години до 7-ї години доби). Ця норма застосовується у разі використання побутовими споживачами двозонного обліку електричної енергії.

 

«Це забезпечить зниження обсягів споживання електричної енергії у пікові періоди та надасть можливість вирівняти графік навантажень об’єднаної енергетичної системи України», – стверджує в.о. Голови Комісії Дмитро Вовк.

 

Таке рішення Комісія прийняла у зв’язку з дефіцитом електроенергії в об’єднаній енергетичній системі України в пікові періоди, який виник внаслідок браку паливно-енергетичних ресурсів (газу, вугілля, мазуту), дисбалансу між виробництвом і споживанням електроенергії, руйнування електричних мереж та транспортної інфраструктури в зоні АТО, а також низької водності річок України (найнижчий показник за останні 45 років) та зниження середньодобової температури повітря понад норму.

 

«Прийняте рішення стимулюватиме населення застосовувати облік споживання електричної енергії за періодами часу та використовувати електроенергію за зниженим тарифом у нічний період, що у свою чергу приведе до економії коштів населення», - зауважив Дмитро Вовк.

 

Зазначене рішення набуде чинності з 1 квітня 2015 року після державної реєстрації в Міністерстві юстиції та офіційного опублікування в «Офіційному віснику України».

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)