Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
22 вересня відбудеться засідання НКРЕКП
Опубліковано 16 вересня 2021 року, о 20:30

середа
22
вересня
2021
10 00
Додати в календар 2021-09-22 10:00:00 2024-02-29 14:59:53 Europe/Kiev 22 вересня відбудеться засідання НКРЕКП Event organizer. event@organizer.email

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 22 вересня 2021 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123  (конференц-зал).

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора  та каналі Youtube.

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

Питання порядку денного:

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ЛІКЕЯ ГАЗ»;

2) ТОВ «ТРАВЕРС ГАЗ»;

3) ТОВ «ФІЄСТА».

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «БАНДУРСЬКИЙ ОЛІЙНОЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД»;

2) ТОВ «КЛАРС «ЗАНІАХ».

3. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ЕНЕРГО СІЧ».

4. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку системи розподілу АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» на 2022 – 2026 роки».

5. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 червня 2021 року № 1069» щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

6. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік».

7. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 06 січня 2021 року № 7» щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

8. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 17 лютого 2021 року № 237» щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

9. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 лютого 2021 року № 196» щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

10. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії КП ВМР «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО».

11. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу КПТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» на виробництво теплової енергії, виробленої на когенераційних установках».

12. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку встановлення (формування) тарифу на послуги з передачі електричної енергії».

13. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку формування цін на універсальні послуги».

14. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ФОП ОРЛОВІЙ ІННІ ОЛЕКСАНДРІВНІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «БАНДУРСЬКИЙ ОЛІЙНОЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ПІВДЕНЬ БІО ЕНЕРДЖІ» (Енерговиробничий комплекс м. Миколаїв, площа Заводська, 13)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30 червня 2021 року № 1057» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «СОНЯШНИК 2018» (СЕС Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, за межами населеного пункту на території Піщанської сільської ОТГ (кадастровий номер земельної ділянки 1223282500:01:109:0015)), ФОП ОРЛОВІЙ ІННІ ОЛЕКСАНДРІВНІ (1 черга СЕС Одеська обл., Біляївський р-н, с. Латівка, вул. Дорожна, буд. 20), ТОВ «БАНДУРСЬКИЙ ОЛІЙНОЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД» (ТЕС на біомасі Миколаївська обл., Первомайський р-н, с-ще Бандурка, вул. Центральна, буд. 40), ТОВ «ПІВДЕНЬ БІО ЕНЕРДЖІ» (Енерговиробничий комплекс м. Миколаїв, площа Заводська, 13)).

15. Про недотримання АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

16. Про порушення ТОВ «ЕНЕРГІЯ-1» Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (розгляд акта від 27.08.2021 № 428).

17. Про порушення ТОВ «ЕНЕРГІЯ-1» Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (розгляд акта від 27.08.2021 № 429).

18. Про недотримання ТОВ «ЕРУ ТРЕЙДІНГ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

19. Про порушення ТОВ «ЕРУ ТРЕЙДІНГ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

20. Про порушення ТОВ «КРЕМЕНЧУКГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

21. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «УКР ГАЗ РЕСУРС»;

2) ТОВ «ЙЕ ЕНЕРГІЯ»;

3) ТОВ «ТРАНСГАЗПОСТАЧ»;

4) ДП «ПОЛУМ’Я» ПРАТ «КОРОСТИШІВГАЗ».

22. Про порушення ПРАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

23. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 14 квітня 2021 року № 654 «Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ, виданої ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ».

24. Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 06 червня 2021 року № 960 «Про накладення штрафу на АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» за порушення вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

25. Про проведення позапланових виїзних перевірок з розподілу електричної енергії (за зверненнями споживачів):

1) АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО»;

2) ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО».

26. Про проведення позапланових виїзних перевірок з розподілу електричної енергії (щодо виконання рішень НКРЕКП):

1) ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»;

2) ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

3) ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

27. Про проведення позапланової виїзної перевірки з розподілу природного газу АТ «ОДЕСАГАЗ».

28. Про збільшення строків проведення планових перевірок з розподілу природного газу:

1) АТ «СУМИГАЗ»;

2) АТ «ДНІПРОГАЗ».

29. Про збільшення строку проведення планової перевірки АТ «ОДЕСЬКА ТЕЦ» з виробництва електричної енергії.

30. Про збільшення строку проведення планової перевірки АТ «ОДЕСЬКА ТЕЦ» з виробництва теплової енергії.

31. Про збільшення строків проведення планових перевірок СП ТОВ «СВІТЛОВОДСЬКПОБУТ» з виробництва електричної енергії та з постачання електричної енергії споживачу.

32. Про збільшення строку проведення планової перевірки СП ТОВ «СВІТЛОВОДСЬКПОБУТ» з виробництва теплової енергії.

33. Про схвалення проєкту постанови HKPEKП «Про внесення змін до Порядку контролю за дотриманням ліцензіатами, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, законодавства у відповідних сферах та ліцензійних умов, затвердженого постановою НКРЕКП від 14 червня 2018 року № 428».

34. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Методичних рекомендацій щодо врегулювання відносин оператора системи передачі, операторів систем розподілу, виробників, основних споживачів, електричні мережі яких приєднані до системи передачі або до електричних мереж виробника, резервне живлення якого забезпечується від мереж ОСП, та їх субспоживачів».

35. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про визначення ставки внеску на регулювання на ІV квартал 2021 року».

36. Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у серпні 2021 року.

37. Про затвердження змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux