Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Підстави для відмови/залишення без розгляду надання адмінпослуг
Опубліковано 04 грудня 2015 року о 17:55

Дата оновлення: 07.08.2020

Підставою для залишення заяви про отримання ліцензії без розгляду є:

 1. подання не в повному обсязі документів, що додаються до заяви про отримання ліцензії, крім подання документів у порядку, передбаченому пунктом 3.4 цієї глави; 
 2. заява або хоча б один із документів, що додається до заяви про отримання ліцензії, підписані особою, яка не має на це повноважень;
 3. подання заяви з порушенням строків, передбачених пунктом 4.2 глави 4 цього Порядку у разі відмови здобувачу ліцензії у видачі ліцензії на підставі виявлення недостовірності даних у підтвердних документах;
 4. відсутність у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відомостей про здобувача ліцензії (суб'єкта господарювання) або наявність відомостей про державну реєстрацію його припинення.

Після усунення причин залишення заяви про отримання ліцензії без розгляду здобувач ліцензії може повторно подати заяву про отримання ліцензії.

При повторному поданні до НКРЕКП здобувачем ліцензії заяви про отримання ліцензії до такої заяви можуть додаватися лише ті підтвердні документи, що стали підставою для залишення заяви без розгляду, за умови, що попередньо подані документи, що наявні в ліцензійній справі, на момент повторної подачі заяви зберегли свою актуальність.

При повторному розгляді документів не допускається залишення заяви без розгляду з причин, раніше не зазначених у листі про залишення заяви про отримання ліцензії без розгляду, за умови, що на момент повторного розгляду раніше подані документи зберегли свою актуальність. 

Підставою для прийняття рішення про відмову у видачі ліцензії за результатом розгляду заяви і підтвердних документів про отримання ліцензії є:

 1. встановлення невідповідності здобувача ліцензії ліцензійним умовам, у тому числі заява або хоча б один із документів, що додається до заяви про отримання ліцензії, складені не за встановленою формою або не містять даних, які обов'язково вносяться до них згідно з цим Порядком або ліцензійними умовами;
 2. наявність інформації про здійснення контролю за діяльністю суб'єкта господарювання у значенні, наведеному у статті 1 Закону України "Про захист економічної конкуренції", резидентами держав, що здійснюють збройну агресію проти України, у значенні, наведеному у статті 1 Закону України «Про оборону України»;
 3. ненадання гарантійного листа, передбаченого пунктом 6.3 глави 6 цього Порядку;
 4. виявлення недостовірності даних у підтвердних документах, поданих здобувачем ліцензії;
 5. наявність у НКРЕКП інформації про рішення суду щодо здобувача ліцензії, що забороняє йому провадити вид господарської діяльності, на право провадження якого ним подано заяву, та набрало законної сили відповідно до статті 255 Кодексу адміністративного судочинства.

У разі відмови у видачі ліцензії на підставі встановлення невідповідності здобувача ліцензії ліцензійним умовам здобувач ліцензії після усунення причин, що стали підставою для прийняття такого рішення, може подати до НКРЕКП нову заяву про отримання ліцензії. 

У разі відмови у видачі ліцензії на підставі виявлення недостовірності даних у підтвердних документах здобувач ліцензії може подати до НКРЕКП нову заяву про отримання ліцензії не раніше ніж через три місяці з дати прийняття рішення про відмову.

При повторному розгляді документів не допускається відмова у видачі ліцензії з причин, раніше не зазначених у рішенні про відмову у видачі ліцензії (крім неусунення чи усунення не в повному обсязі здобувачем ліцензії причин, що стали підставою для попередньої відмови; наявності в новій інформації, поданій здобувачем ліцензії, підстав для прийняття рішення про відмову у видачі ліцензії), за умови, що на момент повторного розгляду раніше подані документи зберегли свою актуальність.

Рішення про відмову у видачі ліцензії може бути оскаржено до суду.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux