Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Онлайн форма повідомлення про можливе зловживання на оптовому енергетичному ринку
* обов'язкові до заповнення
1. Кетегорія заявника
2. Найменування/прізвище, ім’я, по батькові заявника
Зазначається назва компанії/органу державної влади; прізвище, ім’я, по батькові (для фізичних осіб)
3. ЄДРПОУ/РНОКПП/ECRB-код
Зазначається ECRB-код, код ЄДРПОУ або РНОКПП (для фізичної особи)
4. Контактні дані
Зазначається адреса місцезнаходження; електронна адреса; телефон
5. Уповноважена особа
Допустимі формати pdf
6. Обставини, за яких стало відомо про можливе зловживання *
7. Дата та час повідомлення *
Зазначається дата та час повідомлення про підозрілу поведінку на оптовому енергетичному ринку та/або про можливе зловживання на оптовому енергетичному ринку
8. Вид зловживання *
9. Ринок *
10. Оптовий енергетичний продукт *
11. Кількість оптових енергетичних продуктів *
Кількість оптових енергетичних продуктів, залучених до зловживання
12. Дата (та час) вчиненого можливого зловживання *
Зазначається дата (та час у разі можливості), коли сталося можливе зловживання
13. Назва учасник(ів) оптового енергетичного ринку та/або іншої(их) особи(іб), що здійснив(ли)/здійснила(ли) можливе зловживання *
14. Детальний опис можливого зловживання *
15. Інформація про потенційні постраждалі сторони та оптові енергетичні продукти та вплив на оптовий ринок *
16. Вплив на інші договірні сторони *
17. Інформація щодо розпочатого розслідування *
18. Додаткова інформація (причини та обгрунтування вважати, що зловживання здійснене)
19. Перелік інформації, що є конфіденційною *
Допустимі формати pdf
ReCaptcha

8. Зазначається вид зловживання: порушення встановлених обмежень щодо використання інсайдерської інформації; нерозкриття або розкриття інсайдерської інформації з порушенням вимог, встановлених для розкриття такої інформації; маніпулювання та/або спроба маніпулювання на оптовому енергетичному ринку; здійснення операцій з оптовими енергетичними продуктами без реєстрації як учасника оптового енергетичного ринку.

10. Зазначається вид оптового енергетичного продукту: договори купівлі -продажу електричної енергії або природного газу; деривативні контракти, базовим активом яких є електрична енергія або природний газ; договори про передачу електричної енергії або транспортування природного газу, доступ до пропускної спроможності/розподілу потужності; деривативні контракти щодо передачі електричної енергії або транспортування природного газу, доступу до пропускної спроможності/розподілу потужності; договори про постачання або розподіл електричної енергії та/або природного газу кінцевим споживачам з сумарною номінальною потужністю споживання установок споживача, що забезпечує технічну спроможність споживання електричної енергії або газу в обсязі 600 ГВт•год на рік та вище.

13. Зазначається назва учасника оптового енергетичного ринку, що здійснив зловживання, код учасника оптового енергетичного ринку; та/або зазначається назва компанії у разі здійснення операцій з оптовими енергетичними продуктами без реєстрації учасника оптового енергетичного ринку; та/або зазначається прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи, що здійснила зловживання.

14. Детально зазначається опис можливого зловживання.

   1. При маніпулюванні та/або спробі маніпулювання ринком описується (операція(ї), заявка(и), поведінка(и)) детальний вид маніпулювання/спроба маніпулювання відповідно до частин другої, третьої статті Закону України «Про ринок електричної енергії» та частин другої, третьої статті Закону України «Про ринок природного газу». Разом з цим зазначається опис заявки/операцій/поведінки: залучений оптовий(і) продукт(и), сегмент оптового енергетичного ринку, місце доставки продукту(ів), дата доставки продукту (початок і кінець, мітки часу замовлень/операцій, період часу, коли відбулося потенційне зловживання), тип навантаження, ідентифікатори контрактів, ідентифікатори операцій, інші деталі операцій/заявок (тільки для особи, яка професійно організовує операції з оптовими енергетичними продуктами).

   2. При порушенні обмежень щодо поводження з інсайдерською інформацією зазначається вид обмеження, що порушено відповідно до статті Закону України «Про ринок природного газу» та статті Закону України «Про ринок електричної енергії».

Разом з цим зазначається: дата розкриття інсайдерської інформації; зміст інсайдерської інформації, дата та час початку, дата та час закінчення; зміст розкритого зауваження щодо розкриття внутрішньої інформації; прізвище, ім’я, по батькові особи, яка володіла інсайдерською інформацією та щодо якої було встановлено заборону щодо поводження з нею (зазначається у разі порушення вимог частин другої та третьої статті Закону України «Про ринок природного газу» та статті Закону України «Про ринок електричної енергії».

  

Відповідно до Порядку розслідування зловживань на оптовому      енергетичному ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від      26.09.2023 № 1756, заявники також можуть повідомляють      НКРЕКП про будь-які можливі зловживання      на оптовому енергетичному ринку одним із таких способів:

 
нарочно (у паперовій формі та/або на цифрових носіях) - безпосередньо в приміщенні НКРЕКП (за адресою: вул. Сім'ї Бродських, 19, м. Київ);

поштовим відправленням з описом вкладення - за допомогою поштового зв'язку (за адресою: 03057, вул. Сім'ї Бродських, 19, м. Київ);

в електронній формі на електронну адресу box@nerc.gov.ua.     

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux