Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
16 вересня відбудеться засідання НКРЕКП
Опубліковано 10 вересня 2021 року, о 16:25

четвер
16
вересня
2021
10 00
Додати в календар 2021-09-16 10:00:00 2024-06-23 07:26:41 Europe/Kiev 16 вересня відбудеться засідання НКРЕКП Event organizer. event@organizer.email

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 16 вересня 2021 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора та каналі Youtube.

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

Питання порядку денного:

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ПРАТ «АЗОТ».

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ЛЕП»;

2) КП ЕЗО «МІСЬКСВІТЛО» СМР;

3) ТОВ «ПАРАЕНЕРГОЛАР»;

4) ТОВ «СМАРТВАТТ»;

5) ТОВ «СТІРЛІНГ ТЕКНОЛОДЖІС»;

6) ТОВ «ТІМБЕР ВОЛИНЬ ГРУП»;

7) ТОВ «ЦЕМУ».

3. Про розгляд питання щодо видачі ліцензії з виробництва електричної енергії ТОВ «СЕС ПРИМОРСЬКЕ».

4. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТЗОВ «СИНТЕЗ СОЛАР».

5. Про уточнення місць провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ».

6. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з передачі електричної енергії».

7. Про схвалення проєктів постанов НКРЕКП щодо схвалення планів розвитку систем розподілу на 2022 – 2026 роки:

1) ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО»;

2) АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО».

8. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Економічних коефіцієнтів прогнозованих технологічних витрат електричної енергії електричними мережами 1 та 2 класів напруги на прогнозний період».

9. Про прийняття постанов щодо внесення змін до деяких постанов НКРЕКП (зміна тарифів на виробництво теплової енергії для КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ», ТОВ «КРАМАТОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО», КП ВО КИЇВРАДИ (КМДА) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» (ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6)», ТОВ «ШП «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ», АТ «ОДЕСЬКА ТЕЦ», ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ», ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА», ПРАТ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО»).

10. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до структури тарифів на виробництво теплової енергії ПрАТ «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5» на 2021 рік» (внесення змін до ремонтної програми без зміни тарифів на виробництво теплової енергії).

11. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі» (щодо впровадження технічних вимог до електроустановок систем накопичення енергії).

12. Про прийняття постанов НКРЕКП щодо схвалення інвестиційних програм на 2021 рік:

1) ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»;

2) КП «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ».

13. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КРИВБАСВОДОКАНАЛ» на 2021 рік та внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 24 лютого 2021 року № 283».

14. Про погодження підписання НКРЕКП додаткових угод до договорів про субкредитування у межах Угоди про Позику «Другий проект розвитку міської інфраструктури»:

1) КП «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

2) ОКВП «ДНІПРО-КІРОВОГРАД»;

3) КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ».

15. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 – 2030 роки газорозподільного підприємства АТ «КИЇВОБЛГАЗ».

16. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 – 2030 роки газорозподільного підприємства АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ».

17. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 – 2030 роки газорозподільного підприємства АТ «ЧЕРКАСИГАЗ».

18. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (затвердження змін до Кодексу газотранспортної системи, Кодексу газорозподільних систем та Методології встановлення плати за приєднання до газотранспортних і газорозподільних систем).

19. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕ та НКРЕКП».

20. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу на послуги постачальника «останньої надії» на IV квартал 2021 року».

21. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, що виробляються за допомогою систем автономного теплопостачання».

22. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, що виробляються за допомогою систем автономного теплопостачання».

23. Про недотримання ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

24. Про недотримання ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

25. Про недотримання ПІДПРИЄМСТВОМ «ЕНЕРГОГАРАНТ» У ФОРМІ ТОВ вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

26. Про недотримання ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

27. Про порушення ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії.

28. Про недотримання ПП «РОІЛ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

29. Про недотримання ТОВ «ФІРМА ЕНЕРГОПРОМ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

30. Про порушення ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ» Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

31. Про порушення ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

32. Про анулювання ліцензії з постачання електричної енергії, виданої ТОВ «ГАЗ ПЕТРОЛІУМ», та внесення змін до постанови НКРЕКП від 23 жовтня 2018 року № 1240.

33. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ТОВ «ГАЗ ПЕТРОЛІУМ», та внесення змін до постанови НКРЕКП від 27 квітня 2017 року № 613.

34. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ТРАНСГАЗПРОМ»;

2) ТОВ «СХІДГАЗЕНЕРГО»;

3) ТОВ «ЕРУ ТРЕЙДІНГ».

35. Про порушення ЛМКП «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. 

36. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 06 вересня 2019 року № 1851 «Про накладення штрафу на ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

37. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «ЮНАЙТЕД ЕНЕРДЖІ» з постачання електричної енергії споживачу.

38. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «ЮНАЙТЕД ЕНЕРДЖІ» з постачання природного газу.

39. Про збільшення строку проведення позапланової виїзної перевірки  РКП «СТАРОБІЛЬСЬКВОДА» СТАРОБІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

40. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил роздрібного ринку електричної енергії».

41. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 01 вересня 2021 року № 1490»

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux