Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
29 вересня відбудеться засідання НКРЕКП
Опубліковано 23 вересня 2021 року, о 18:00

середа
29
вересня
2021
10 00
Додати в календар 2021-09-29 10:00:00 2024-03-02 05:11:24 Europe/Kiev 29 вересня відбудеться засідання НКРЕКП Event organizer. event@organizer.email

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 29 вересня 2021 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора  та каналі Youtube.

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

Питання порядку денного:

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності  з постачання природного газу:

ТОВ «ГАЗІНТЕР»;

ПАТ «ЕК «БАРВІНОК»;

ТОВ «ЕНЕРГО ХОЛД ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ»;

ТОВ «ЕР»;

ТОВ «МІДАС ХОЛДИНГ»;

ПРАТ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ»;

ТОВ «УЕСК».

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ЕК «Південна»;

ТОВ «ЕНЕРГО ХОЛД ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ»;

ТОВ «ЕЦ»;

КП «НІКОПОЛЬВОДОКАНАЛ»;

ТОВ «СЕ Трейдінг»;

ТОВ «УЕСК».

3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності):

ТОВ «ПАВЕР ТРЕЙДІНГ»;

ТОВ «ТРЕЙД ІНВЕСТ СИСТЕМ».

4. Про уточнення місць провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ліцензіату ТОВ «СОЛАР М».

5. Про розгляд питання щодо анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «САНРАЙС ЛОГИСТИКС».

6. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ПРАТ «ГНІДАВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД».

7. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 13 жовтня 2020 року № 1906 (зміна найменування).

8. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 07 травня 2019 року № 668.

9. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення».

10. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 02.06.2021 № 901.

11. Про схвалення проєктів постанов НКРЕКП щодо схвалення планів розвитку систем розподілу на 2022 – 2026 роки:

ДПЕМ ПРАТ «АТОМСЕРВІС»;

АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО»;

ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ»;

АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

12. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 17 лютого 2021 року № 236» щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

13. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 31 березня 2021 року № 532» щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

14. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 03 лютого 2021 року № 139» щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

15. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Плану розвитку системи розподілу ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2021 – 2025 роки».

16. Про прийняття постанови НКРЕКП щодо затвердження Змін до Кодексу системи передачі.

17. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Методики розрахунку тарифу на послуги постачальника «останньої надії».

18. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку визначення витрат на оплату праці, які враховуються у тарифах на послуги з розподілу електричної енергії, передачі електричної енергії, диспетчерського (оперативно технологічного) управління, послуги постачальника універсальних послуг, виробництво теплової та виробництво електричної енергії».

19. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 09 грудня 2020 року № 2353» (щодо перегляду (перерозподілу) структури тарифу на послуги з передачі електричної енергії НЕК «Укренерго» з 01.11.2021).

20. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 09 грудня 2020 року № 2354» (щодо перегляду (перерозподілу) структури тарифу на послуги з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління НЕК «Укренерго» з 01.11.2021).

21. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 15 грудня 2016 року № 2267» (щодо зміни тарифу на виробництво теплової енергії ПАТ «ЗМК «ЗАПОРІЖСТАЛЬ»).

22. Про прийняття постанови НКРЕКП щодо внесення змін до постанови НКРЕКП від 24 грудня 2020 року № 2738 (зміна тарифів на виробництво теплової енергії ПРАТ «БІЛОЦЕРКІВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ»).

23. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 – 2030 роки газорозподільного підприємства АТ «ЗАКАРПАТГАЗ».

24. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 – 2030 роки  газорозподільного підприємства АТ «ХАРКІВМІСЬКГАЗ».

25. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Методики визначення та розрахунку тарифу на послуги розподілу природного газу».

26. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання» (з 01 жовтня 2021 року);

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками споживачів, у тому числі енергетичних кооперативів, встановлена потужність яких не перевищує 150 кВт» (з 01 жовтня 2021 року);

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками приватних домогосподарств» (з 01 жовтня 2021 року).

27. Про недотримання ТОВ «ФЕС СТРАБИЧОВО 1» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

28. Про недотримання ТОВ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

29. Про порушення ТОВ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО» Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

30. Про порушення АТ «ОДЕСАГАЗ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

31. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ»;

ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ»;

ПАТ «НАФТОПЕРЕРОБНИЙ КОМПЛЕКС − ГАЛИЧИНА».

32. Про порушення ПрАТ «ВИДОБУВНА КОМПАНІЯ «УКРНАФТОБУРІННЯ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

33. Про анулювання ліцензії з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «СІНЕНЕРДЖИ», та внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 06 серпня 2019 року № 1652.

34. Про анулювання ліцензії з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «ТЕХ ПРОМ ГАЗ», та внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 29 березня 2019 року № 435.

35. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 14 квітня 2021 року № 651 («Про накладення штрафу на ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання»).

36. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 09 червня 2021 року № 962 («Про накладення штрафу на ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання»).

37. Про проведення позапланових виїзних перевірок:

АТ «КИЇВОБЛГАЗ»;

АТ «ЛЬВІВГАЗ»;

АТ «ЧЕРНІГІВГАЗ».

38. Про проведення позапланових виїзних перевірок з розподілу електричної енергії:

АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

39. Про збільшення строку проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» з виробництва електричної енергії.

40. Про збільшення строку проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» з виробництва теплової енергії.

41. Про збільшення строків проведення планових перевірок ТОВ «ДВ НАФТОГАЗОВИДОБУВНА КОМПАНІЯ» з виробництва електричної енергії та з постачання електричної енергії споживачу.

42. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «ДВ НАФТОГАЗОВИДОБУВНА КОМПАНІЯ» з виробництва теплової енергії.

43. Про збільшення строку проведення планової перевірки АТ «ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» з виробництва електричної енергії.

44. Про збільшення строку проведення планової перевірки АТ «ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» з виробництва теплової енергії.

45. Про збільшення строків проведення перевірок:

ДП «ГАЗПОСТАЧ» ТОВ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКГАЗ» (планова перевірка);

ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ» (планова перевірка);

ТОВ «ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ» (планова перевірка);

ТОВ «ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ» (позапланова перевірка).

46. Про початок розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринку електричної енергії, ознаки яких містяться в діях ПрАТ «УКРГІДРОЕНЕРГО» та ТОВ «ЮТІЛІТІ ТРЕЙДІНГ».

47. Про схвалення проєкту рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку».

48. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення Змін до постанови НКРЕКП від 26 квітня 2019 року № 642».

49. Про внесення змін до кошторису ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» на 2021 рік, затвердженого постановою НКРЕКП від 16 грудня 2020 року № 2493.

50. Про затвердження змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

51. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП».

52. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку розподілу пропускної спроможності міждержавних перетинів».

53. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 травня 2021 року № 853 «Про доступ до пропускної спроможності міждержавних перетинів».

54. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 08 квітня 2020 року № 766 «Про дії учасників ринку електричної енергії у період дії карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux