UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин15.07.2020 17:23
версія для друку


Регулятором погоджено Інструкцію щодо подання та публікації даних на ринку електричної енергії


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, сьогодні на своєму засіданні прийняла постанову «Про погодження Інструкції щодо подання та публікації даних на ринку електричної енергії».

 

Розробка та погодження даної Інструкції завершує процес правового забезпечення транспозиції та імплементації Регламенту (ЄС) № 543/2013 від 14.06.2013 щодо надання та публікації даних на ринках електричної енергії (Регламент № 543). Регламент № 543 передбачає публікацію фундаментальних даних ринку електричної енергії на платформі прозорості ENTSO-E (Electricity Market Fundamental Information Platform – EMFIP) і є обов’язковим для імплементації для Договірних сторін Енергетичного Співтовариства, у тому числі України.

 

Інструкцію розроблено оператором системи передачі ПрАТ «НЕК»Укренерго» (ОСП) за активної участі  представників НКРЕКП відповідно до вимог «Порядку збору та передачі даних щодо функціонування ринку електричної енергії для оприлюднення на платформі прозорості ENTSO-E», затвердженого постановою НКРЕКП від 19.06.2018 №459.

 

Вказаною Інструкцією визначаються:

  • детальний опис даних та форма їх подання;
  • вимоги до засобів та форматів передачі даних;
  • вимоги до надавача даних (особи, яка передає дані на платформу прозорості ENTSO-E без залучення ОСП);
  • форма договору щодо передачі даних на платформу прозорості ENTSO-E між НЕК «Укренерго», власником первинних даних та надавачем даних.

 

Відповідно до вимог постанови НКРЕКП від 19.06.2018 №459 учасники ринку – власники первинних даних протягом двох місяців з дня оприлюднення цієї Інструкції на веб-сайті ПрАТ «НЕК»Укренерго»  повинні забезпечити на постійній основі подання та оновлення даних згідно з Інструкцією.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)