UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 Електрична енергія
Головна сторінка  /  Електрична енергія  /  Енергетичні підприємства  /  Електронні форми для складання інвестиційних програм  /  Номенклатурний довідник на основне обладнання та матеріали електроенергетичної галузіверсія для друку


Дата розміщення на сайті: 03.07.20190
Дата оновлення:11.08.2020

Номенклатурний довідник на основне обладнання та матеріали електроенергетичної галузі при формуванні інвестиційних програм

 

На виконання пункту 2.5 Порядку розроблення та подання на затвердження планів розвитку систем розподілу та інвестиційних програм операторів систем розподілу, затвердженого постановою НКРЕКП від 04.09.2018 № 955, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, було розроблено Номенклатурний довідник на основне обладнання та матеріали електроенергетичної галузі з метою уніфікації формування інвестиційних програм операторів систем розподілу, який можна скачати тут.

 

Зауваження та пропозиції до зазначеного номенклатурного довідника від усіх заінтересованих осіб приймаються у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: pustovojtov@nerc.gov.ua ; Контактна особа: Пустовойтов Андрій Миколайович, тел. (044) 204-70-92.

   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)