Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта - Зміни до деяких постанов НКРЕКП
Опубліковано 14 лютого 2024 року о 17:35

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ


ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП»


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оприлюднює проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП», що має ознаки регуляторного акта (далі – Проєкт постанови).

Метою прийняття Проєкту постанови є внесення змін до Кодексу газотранспортної системи, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2493, та Типового договору транспортування природного газу, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2497, у частині оптимізації подання замовниками послуг транспортування природного газу номінацій/реномінацій для точок входу/виходу на міждержавних з'єднаннях з урахуванням результату перевірки відповідності номінаціям/реномінаціям, що були подані оператору суміжної газотранспортної системи, та вдосконалення взаємовідносин між оператором газотранспортної системи та замовниками послуг транспортування, які здійснюють видобуток природного газу, в процесі передачі/відбору природного газу до/з газотранспортної системи, зокрема з питань компенсації за недотримання параметрів якості природного газу, документального оформлення приймання-передачі природного газу та алокації відповідних обсягів природного газу.

Крім цього, Проєктом постанови передбачається удосконалення положень Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2494, шляхом конкретизації його положень щодо визначення величини річної замовленої потужності та фактичного використання такої потужності для нового споживача, що не є побутовим, та/або його об'єкта (об’єктів).

Проєкт постанови, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу та порівняльною таблицею оприлюднені шляхом розміщення на офіційному вебсайті НКРЕКП в мережі Інтернет.

Зауваження та пропозиції до проєкту рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, слід надсилати у письмовому та електронному вигляді у форматах doc, docx за формою згідно з додатком 1 Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866, на адресу: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Сім’ї Бродських, 19, м. Київ, 03057; e-mail: otroshchenko@nerc.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань та інших заінтересованих осіб приймаються до 23 лютого 2024 року включно, у письмовому та електронному вигляді.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux