Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
20 лютого 2024 року відбудеться засідання НКРЕКП
Опубліковано 14 лютого 2024 року о 20:24

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 20 лютого 2024 року відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання.


Питання порядку денного:

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «СМАРТ ПАВЕР ТРЕЙД».

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «ПРАЙМ СОЛАР ПРОДЖЕКТ ІВАНІВКА»;

2) ТОВ «ЧИСТА ЕНЕРГІЯ ЦЕНТР».

3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «Енергія ОВМ»;

2) ТОВ «МЕІ».

4. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) ТОВ «ЕНЕКСА».

5. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ТОВ «ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ».

6. Про зупинення дії ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданих:

1) ТОВ «ЕНЕКО ТЕХ»;

2) АТ «КДБК»;

3) ТОВ «МБС-ІНЖИНІРІНГ».

7. Про зупинення дії ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданих:

1) ТОВ «ОЛЕШКІВСЬКА СЕС»;

2) ТОВ «С.ЕНЕРДЖІ-ХЕРСОН»;

3) ТОВ «ФРІ ЕНЕРДЖІ».

8. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 25 березня 2010 року № 299».

9. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України, від 29 жовтня 2009 року № 1232 «Про затвердження Правил надання і погодження технічних умов на підключення до теплових мереж».

10. Про прийняття постанов НКРЕКП про схвалення змін до планів розвитку на 2023 – 2027 роки:

1) КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ»;

2) КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ».

11. Про прийняття постанов НКРЕКП про схвалення змін до інвестиційних програм на 2023 рік:

1) КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ»;

2) КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ».

12. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (зміни до Кодексу газосховищ та Типового договору зберігання (закачування, відбору) природного газу щодо створення вдосконалених умов зберігання (закачування, відбору) природного газу).

13. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (зміни до Кодексу газотранспортної системи, Кодексу газосховищ, Кодексу газорозподільних систем та Правил постачання природного газу щодо запобігання зловживанням на оптових енергетичних ринках).

14. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Звіту з оцінки відповідності (достатності) генеруючих потужностей для покриття прогнозованого попиту на електричну енергію та забезпечення необхідного резерву у 2023 році».

15. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП».

16. Про порушення АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

17. Про порушення ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

18. Про порушення АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

19. Про порушення ТОВ «МАГІСТРАЛЬ ЕНЕРГО» Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу, Ліцензійних умов з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

20. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ТОВ «ПЕРФЕКТ ПАК», та визнання такою, що втратила чинність, постанови НКРЕКП від 25 липня 2019 року № 1548.

21. Про порушення ТОВ «ОНК-ГРУП» Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

22. Про недотримання ТОВ «ОНК-ГРУП» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку природного газу, та порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

23. Про порушення НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

24. Про порушення НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» вимог законодавства, що регулює функціонування ринку природного газу, та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (розгляд Акта позапланової виїзної перевірки від 25 січня 2024 року № 39).

25. Про невиконання НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» рішення НКРЕКП (розпорядження НКРЕКП від 24 лютого 2023 року № 3р-дск «Про усунення порушень АТ «НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ», щодо діяльності з постачання природного газу) (розгляд Акта позапланової виїзної перевірки від 25 січня 2024 року № 38).

26. Про порушення ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

27. Про порушення ТОВ «ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

28. Про порушення ТОВ «ПОЛТАВАГАЗ ЗБУТ» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

29. Про порушення АТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

30. Про порушення ТОВ «ЕНЕРДЖІ ЕКСЧЕЙНЖ СОЛЮШНС» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

31. Про порушення ТОВ «ГК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

32. Про недотримання ТЗОВ «СПЕКТРГАЗ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку природного газу, та порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

33. Про розстрочення сплати штрафу, накладеного на ТОВ «ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ» постановою НКРЕКП від 06 лютого 2024 року № 260.

34. Про внесення змін до розпорядження НКРЕКП від 22 березня 2023 року № 63-р («Про усунення порушень ТОВ «ПРИРОДНІ ЕНЕРГОДЖЕРЕЛА»).

35. Про проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «РЕНДЖИ ТАТАРБУНАРИ» з виробництва електричної енергії.

36. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «АРТЛЕКС-ГРУП» з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності).

37. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «ЕКОТЕХНІК РОЖНЯТІВ» з виробництва електричної енергії.

38. Про збільшення строку проведення планової перевірки ДП «КИЇВГАЗЕНЕРДЖИ» з постачання природного газу.

39. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» з постачання електричної енергії споживачу.

40. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» з постачання природного газу.

41. Про збільшення строку проведення планової перевірки АТ «КИЇВГАЗ» з розподілу природного газу.

42. Про збільшення строку проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «ВІДЕН» з виробництва електричної енергії.

43. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку (методики) визначення розміру штрафів, які накладаються Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

44. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 березня 2022 року № 349».

45. Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП у частині затвердження/коригування розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг.

46. Про затвердження Змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux