Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проєкт постанови щодо затвердження форм звітності суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сфері теплопостачання, та порядку їх подання
Опубліковано 28 червня 2024 року о 15:28

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження форм звітності суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сфері теплопостачання, та порядку їх подання»

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП), оприлюднює проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження форм звітності суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сфері теплопостачання, та порядку їх подання» (далі – проєкт постанови).

Проєкт постанови розроблено з метою забезпечення єдиних підходів організації та ведення звітності у сфері теплопостачання, яка є невід’ємною складовою системи державного регулювання діяльності суб’єктів природних монополій та суб’єктів господарювання, що діють на суміжних ринках у сфері теплопостачання та джерелом достовірних даних щодо результатів їх господарської діяльності.

Проєкт постанови, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу та обґрунтуванням необхідності прийняття такого рішення оприлюднені з метою отримання пропозицій і зауважень шляхом розміщення на офіційному вебсайті НКРЕКП в мережі Інтернет.

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адресу: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Сім’ї Бродських, 19; e-mail: fte@nerc.gov.ua та box@nerc.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до проєкту постанови надавати у письмовому та/або електронному вигляді у форматах doс, docx за формою згідно з додатком 1 до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань та інших заінтересованих осіб приймаються до 26.07.2024 включно у письмовому та/або електронному вигляді.Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux