Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
28 червня 2024 року відбулося засідання НКРЕКП
Опубліковано 28 червня 2024 року о 12:21

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 28 червня 2024 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДНІПРО-КІРОВОГРАД» на 2024 – 2028 роки».

2. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми (інвестиційного проекту) ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДНІПРО-КІРОВОГРАД» на 2024 рік».

3. Схвалити проєкти постанов НКРЕКП щодо схвалення планів розвитку на 2024 – 2028 роки:

1) КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» (М. КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ);

2) АТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»;

3) КП «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

4. Схвалити проєкти постанов НКРЕКП щодо схвалення інвестиційних програм (інвестиційних проектів) на 2024 рік:

1) КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» (М. КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ);

2) АТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»;

3) КП «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

5. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» (крім населення).

6. Прийняти постанову НКРЕКП «Про набуття ТОВ «ОПЕРАТОР ГТС УКРАЇНИ» статусу адміністратора передачі даних».

7. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження форм звітності суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сфері теплопостачання, та порядку їх подання».

8. Розстрочити сплату штрафу, накладеного на ТОВ «УМАНЬГАЗ ЗБУТ» постановою НКРЕКП від 15 травня 2024 року № 923 «Про застосування санкцій до ТОВ «УМАНЬГАЗ ЗБУТ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу».

9. Розстрочити сплату штрафу, накладеного на ТОВ «УМАНЬГАЗ ЗБУТ» постановою НКРЕКП від 15 травня 2024 року № 924 «Про застосування санкцій до ТОВ «УМАНЬГАЗ ЗБУТ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу».

10. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» (за заявою ліцензіата).

11. Провести позапланову невиїзну перевірку ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ» (за зверненнями НЕК «УКРЕНЕРГО»).

12. Провести позапланову невиїзну перевірку АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненнями НЕК «УКРЕНЕРГО»).

13. Провести позапланову невиїзну перевірку ПРАТ «ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ» (за зверненнями НЕК «УКРЕНЕРГО»).

14. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 04 березня 2024 року № 57-р «Про усунення порушень ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» (щодо продовження строку виконання умов договору про врегулювання небалансів електричної енергії, договору про надання послуг з передачі електричної енергії, договору про надання послуг з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління, укладених з НЕК «УКРЕНЕРГО», шляхом забезпечення розрахунків станом на 31 грудня 2022 року в повному обсязі та відчуження своєї частки у статутному капіталі ТОВ «ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ»).

15. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 06 вересня 2019 року № 1851 «Про накладення штрафу на ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання» (щодо продовження ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» строку погашення грошових зобов’язань за спільне використання електричних мереж КП СУБ «Митниця»).

16. Унести зміни до розпорядження НКРЕКП від 03 квітня 2024 року № 103-р «Про усунення порушень ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» (щодо продовження ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» строку виконання умов договору про надання послуг з передачі електричної енергії, укладеного з НЕК «УКРЕНЕРГО» шляхом забезпечення розрахунків у повному обсязі на суму заборгованості, зафіксовану Актом планової перевірки від 07 березня 2024 року № 122).

17. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 23 квітня 2024 року № 117-р «Про усунення порушень ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» (щодо продовження ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» строку розрахунків у повному обсязі за придбану електричну енергію, яка вироблена приватними домогосподарствами у 2023 році, та строку виконання умов договору про надання послуг з передачі електричної енергії, укладеного з НЕК «УКРЕНЕРГО» шляхом забезпечення розрахунків у повному обсязі станом на 31 грудня 2023 року).

18. Збільшити строк проведення планової перевірки ТЗОВ «САНМАНЕЙ» з виробництва електричної енергії.

19. Збільшити строк проведення планової перевірки ПРАТ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО» з виробництва теплової енергії.

20. Збільшити строк проведення планової перевірки ПРАТ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО» з виробництва електричної енергії.

21. Збільшити строк проведення планової перевірки ПРАТ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО» з постачання електричної енергії споживачу.

22. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ІНФОКС» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

23. Збільшити строки проведення позапланових виїзних перевірок ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» з постачання природного газу (що здійснюються на підставі постанов НКРЕКП від 12 лютого 2023 року № 2400 та від 12 лютого 2023 року № 2411).

24. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 25 лютого 2022 року № 332».

25. Прийняти постанову НКРЕКП «Про набуття АТ «ОПЕРАТОР РИНКУ» статусу адміністратора передачі даних».

26. Прийняти постанову НКРЕКП «Про набуття НЕК «УКРЕНЕРГО» статусу адміністратора передачі даних».


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux