Меню
23 червня 2026 року відбудеться засідання НКРЕКП
Опубліковано 17 червня 2026 року о 19:15

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 23 червня 2026 року відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання.


Питання порядку денного:

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «НРДЖИ».

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «СТАР СОЛАР ЕЛЕКТРІК».

3. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «КРОПИВНИЦЬКЕНЕРГО».

4. Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30 грудня 2025 року № 2212 (продовження зупинення дії ліцензії з постачання електричної енергії споживачу).

5. Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 січня 2025 року № 32 (продовження зупинення дії ліцензії з постачання електричної енергії споживачу).

6. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності), виданої ТОВ «МХП ВЕРДАНТ».

7. Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 13 лютого 2024 року № 287 (продовження зупинення дії ліцензії з виробництва електричної енергії).

8. Про внесення змін до додатка до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 25 січня 2022 року № 124 (зміна встановленої потужності електрогенеруючого обладнання).

9. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до додатка 1 до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2024 року № 2387» (щодо приведення тарифів на послуги транспортування природного газу на міждержавних з’єднаннях в МВт·год/добу).

10. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (щодо передачі замовником послуг транспортування, якому розподілено об’єднану потужність, іншому замовнику послуг транспортування права подавати номінації/реномінації на таку розподілену потужність).

11. Про прийняття постанови НКРЕКП щодо схвалення змін до Плану розвитку системи розподілу ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2026 – 2030 роки.

12. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2026 рік».

13. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про визначення ставки внеску на регулювання на ІII квартал 2026 року».

14. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про визначення планової ставки внеску на регулювання на 2027 рік.

15. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до структури тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» (у частині зміни напрямів витрат на проведення ремонтних робіт на 2026 рік).

16. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до структури тарифів на виробництво теплової енергії КП ВО КИЇВРАДИ (КМДА) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» (ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6)» (у частині зміни напрямів витрат на проведення ремонтних робіт на 2026 рік).

17. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 09 вересня 2025 року № 1425» (щодо встановлення ЛЬВІВСЬКОМУ МІСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО» тарифів на виробництво теплової енергії на когенераційних установках відповідно до спрощеного порядку).

18. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 24 грудня 2024 року № 2287» (щодо встановлення ОБЛАСНОМУ КП «МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО» тарифів на виробництво теплової енергії на когенераційних установках відповідно до спрощеного порядку).

19. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ МІСТА ОДЕСИ» (щодо встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на когенераційних установках відповідно до спрощеного порядку).

20. Про порушення ПРИВАТНИМ АКЦІІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

21. Про порушення ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

22. Про порушення КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

23. Про порушення КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» вимог законодавства у сфері теплопостачання та Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

24. Про порушення КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулює функціонування ринку електричної енергії.

25. Про порушення ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «НАФТОПЕРЕРОБНИЙ КОМПЛЕКС-ГАЛИЧИНА» вимог законодавства у сфері теплопостачання та Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

26. Про порушення ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «НАФТОПЕРЕРОБНИЙ КОМПЛЕКС-ГАЛИЧИНА» Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулює функціонування ринку електричної енергії.

27. Про порушення ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВІМК» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

28. Про збільшення строку проведення позапланової виїзної перевірки ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» (діяльність з постачання природного газу) (на підставі постанови НКРЕКП від 25 лютого 2025 року № 276).

29. Про збільшення строку проведення позапланової виїзної перевірки ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» (діяльність з постачання природного газу) (на підставі постанови НКРЕКП від 04 березня 2025 року № 325).

30. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 26 квітня 2019 року № 641» (щодо розміру послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії).

31. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 19 грудня 2025 року № 2167 (щодо погодження розміру фіксованого платежу за користування програмним забезпеченням оператора ринку на 2026 рік).

32. Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у травні 2026 року.

33. Про затвердження Змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

34. Про врегулювання актуальних питань забезпечення безпеки постачання та запобігання надзвичайної ситуації в енергетичній системі України.



Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux