UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини09.06.2021 16:13
версія для друку


Ольга Бабій взяла участь у засіданні Загальних зборів Регіональної асоціації органів регулювання енергетики (ERRA)


9 червня 2021 року Членкиня НКРЕКП Ольга Бабій взяла участь в онлайн засіданні Загальних зборів Регіональної асоціації органів регулювання енергетики (ERRA) разом з представниками регуляторів з 30 країн.

 

В рамках зустрічі відбулось підбиття підсумків діяльності ERRА за попередній рік, зокрема було прийнято звіт з виконання програм за результатами 2020/2021 роки (вересень 2020 року – червень 2021 року), затверджено фінансовий та аудиторський звіти за 2020/2021 роки, обговорено членські внески на 2022 рік і прийнято робочий план та бюджет на 2022 рік.

 

Крім того, під час зустрічі обговорювався вагомий потенціал розвитку співробітництва в енергетичному секторі, особливо в контексті стрімкого розвитку відновлюваної енергетики, та складнощів, з якими при цьому стикаються регуляторні органи.

 

В наступному звітному періоді сторони домовились приділити значну увагу розвитку водневих технологій та обміну досвідом щодо регулювання цього сектору.

 

Слід зазначити, що незважаючи на складну ситуацію внаслідок пандемії коронавірусної хвороби Covid-19, у звітному періоді ERRA провела 17 онлайн зустрічей більше ніж зі 150 учасниками на 50 тем, пов’язаних з регуляторними функціями.

 

Участь НКРЕКП в заходах ERRA сприяє налагодженню партнерських відносин з іншими регуляторами та поширенню кращих практик регулювання енергетичного сектору.  

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)