UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини19.05.2021 13:20
версія для друку


Регулятор спростив процедуру укладення договору про постачання електричної енергії


Сьогодні на засіданні Регулятора прийнято постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил роздрібного ринку електричної енергії». Зазначеною постановою було ухвалено зміни до Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018 року № 312 (ПРРЕЕ).

 

Варто зазначити, що вказаними змінами Регулятор має на меті досягнути запобігання використання операторами систем розподілу свого домінуючого становища та створення переваги суб'єктам господарювання (постачальникам, що здійснюють діяльність з постачання електричної енергії споживачам у складі вертикально інтегрованого суб'єкта господарювання) порівняно з іншими постачальниками на роздрібному ринку електричної енергії.

 

Крім того, зазначеними змінами передбачається удосконалити процедуру зміни постачальника з ініціативи споживача та забезпечити стабільну роботу на ринку електричної енергії постачальника «останньої надії», удосконалити врегулювання взаємовідносин між постачальником «останньої надії» та оператором системи в частині процедури переведення споживачів роздрібного ринку до постачальника «останньої надії», своєчасного попередження постачальника «останньої надії» щодо переведення таких споживачів з необхідною інформацією, здійснення заходів щодо своєчасного відключення електроживлення споживачам-боржникам за вимогою постачальником «останньої надії».

 

Також, внесені зміни забезпечать виконання окремих положень пункту І Протоколу засідання Національної ради реформ щодо внесення змін у ПРРЕЕ, в частині спрощення процедури укладення договору про постачання електричної енергії після отримання споживачем послуги з приєднання, а також конкретизації переліку документів, необхідного для укладення цього договору відповідно до вимог чинного законодавства.

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)