Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Звіт за результатами повторного публічного громадського обговорення проєкту Антикорупційної програми НКРЕКП на 2021-2022 роки
Опубліковано 01 грудня 2021 року о 14:00

ЗВІТ

за результатами повторного публічного громадського обговорення проєкту Антикорупційної програми Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг на 2021-2022 роки

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі - Порядок) та з урахуванням Порядку підготовки, подання антикорупційних програм на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції та здійснення їх погодження, затвердженого рішенням Національного агентства від 08 грудня 2017 року № 1379, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 січня 2018 року за №87/31539, 30 листопада 2021 року о 10:00 відбулось повторне публічне громадське обговорення проєкту Антикорупційної програми Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на 2021-2022 роки.

Оголошення про проведення повторного публічного громадського обговорення розміщено на офіційному вебсайті НКРЕКП за посиланням: https://www.nerc.gov.ua/pro-nkrekp/zapobigannya-proyavam-korupciyi/antikorupcijna-programa/antikorupcijni-programi/2021-2022-roki/proyekt-antikorupcijnoyi-programi-na-2021-2022-roki-povtorne-obgovorennya .

До обговорення запрошувались представники громадських організацій та інші заінтересовані особи.

Письмові пропозиції та зауваження приймались до 29 листопада 2021 року на електронну адресу Haidak@nerc.gov.ua  та на адресу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057.

Для реєстрації участі у заході відповідно до абзацу восьмого пункту 15 Порядку необхідно було надіслати на електронну адресу Haidak@nerc.gov.ua прізвища, ім’я та по батькові, адреси, номеру мобільного телефону, адреси електронної пошти учасника, назви організації, яку представляє учасник.

Станом на 17.00 29 листопада 2021 року повідомлень про попередню реєстрацію на вказану електронну адресу та за телефоном, вказаними в оголошенні, не надходило. Письмових пропозицій станом на 09.00 30 листопада 2021 року на вказану електронну адресу, за телефоном, вказаними в оголошенні, а також на адресу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг не надійшло.

Обговорення відбулося з урахуванням абзацу третього пункту 13 Порядку у форматі відеоконференції на платформі ZOOM.

Враховуючи вищевикладене, прийнято рішення забезпечити затвердження Антикорупційної програми НКРЕКП, на 2021-2022 роки та подання її на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції.

 

Голова Комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу

виконання антикорупційної програми НКРЕКП                                                                       О. Кострикін

Секретар Комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу

виконання антикорупційної програми НКРЕКП                                                                       В. Гайдак

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux