Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюються узагальнені зауваження і пропозиції до проєкту рішення- внесення змін до Порядку контролю за дотриманням ліцензіатами, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, законодавства у відповідних сферах та ліцензійних умов
Опубліковано 22 травня 2024 року о 10:40

На виконання вимог частини четвертої статті 15 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», відповідно до пункту 3.3 Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень НКРЕКП, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, оприлюднюються узагальнені зауваження і пропозиції до проєкту рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку контролю за дотриманням ліцензіатами, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, законодавства у відповідних сферах та ліцензійних умов», які були отримані від юридичних осіб у період з 09 по 20 травня 2024 року.

Проєкт постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу, обґрунтуванням та порівняльною таблицею оприлюднені на офіційному вебсайті НКРЕКП.

Відкрите обговорення (розгляд зауважень та пропозицій) проєкту рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, відбудеться 30 травня 2024 року о 14:30 в режимі відеоконференції за допомогою програмного засобу «Zoom».

Особам, які надали зауваження та пропозиції до проєкту рішення НКРЕКП, до проведення відкритого обговорення (розгляду зауважень та пропозицій) НКРЕКП буде додатково направлено листи-запрошення щодо проведення відкритого обговорення в режимі відеоконференції.

Інші особи, які бажають взяти участь у відкритому обговоренні (розгляді зауважень та пропозицій) проєкту рішення НКРЕКП, можуть подати заявки про участь у такому обговоренні до НКРЕКП не пізніше як за 1 робочий день до проведення розгляду (відкритого обговорення).

Для участі у відкритому обговоренні проєкту рішення НКРЕКП заявки приймаються в електронному вигляді на електронну адресу: tulenko@nerc.gov.ua. У повідомленні про бажання приймати участь у відкритому обговоренні необхідно вказати П. І. Б., організацію, посаду, номер контактного телефону та адресу електронної пошти. Крім того, необхідно надати копію відповідної довіреності щодо представлення інтересів юридичної особи (у разі необхідності).


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux