Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюються узагальнені зауваження і пропозиції до проєкту рішення щодо внесення змін до додатків до форми звітності № 7б-НКРЕКП-газ-моніторинг (квартальна) «Звіт про застосування тарифів на послуги зберігання (закачування, відбір) природного газу»
Опубліковано 03 липня 2024 року о 15:57

Відповідно до частини четвертої статті 15 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (далі – Закон України), зауваження і пропозиції до проектів рішень, одержані протягом встановленого строку, оприлюднюються шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Регулятора та підлягають обов'язковому розгляду Регулятором за участі фізичних, юридичних осіб, їх об'єднань, органів місцевого самоврядування та інших заінтересованих осіб, які надали такі зауваження та пропозиції, у порядку, затвердженому Регулятором.

На виконання вимог Закону України, оприлюднюються узагальнені зауваження і пропозиції до проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до додатків до форми звітності № 7б-НКРЕКП-газ-моніторинг (квартальна) «Звіт про застосування тарифів на послуги зберігання (закачування, відбір) природного газу», що має ознаки регуляторного акта (далі – Проєкт постанови), які були отримані у період з 20.06.2024 по 01.07.2024 включно.

Особам, які надали зауваження та пропозиції до Проєкту постанови, за 3 робочі дні до проведення відкритого обговорення (розгляду зауважень та пропозицій) НКРЕКП буде направлено листи-запрошення щодо проведення відкритого обговорення.

Інші особи, які бажають взяти участь у відкритому обговоренні (розгляді зауважень та пропозицій) проєкту рішення НКРЕКП, можуть подати заявки про участь у такому обговоренні до НКРЕКП не пізніше як за 1 робочий день до проведення розгляду (відкритого обговорення). Для участі у відкритому обговоренні проєкту рішення НКРЕКП заявки приймаються в електронному вигляді на електронну адресу tariffgas@nerc.gov.ua.

Заявка про бажання приймати участь у відкритому обговоренні має обов’язково містити контактну інформацію про осіб/представників організацій (ПІБ, посада, електронна адреса), які будуть брати участь у відкритому обговоренні, з метою додаткового їх інформування щодо ідентифікатора та коду доступу до відеоконференції.

Відкрите обговорення (розгляд зауважень та пропозицій) Проєкту постанови відбудеться 09.07.2024 о 10:00  за допомогою сервісу Zoom.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux