Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюються узагальнені зауваження і пропозиції до проєкту постанови щодо внесення змін до Правил ринку та Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку»
Опубліковано 23 вересня 2019 року о 12:48 

На виконання вимог частини четвертої статті 15 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та відповідно до пункту 3.3 Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, оприлюднюються узагальнені зауваження та пропозиції до проєкту рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Правил ринку та Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку», які були отримані у період з 13.08.2019 до 13.09.2019 (частину 1 див. тут та частину 2 див. тут).

 

Проект постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, та матеріали оприлюднені на офіційному веб-сайті НКРЕКП у мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/storage/app/uploads/public/61a/e98/64b/61ae9864b81d0065472191.pdf .

 

Відкрите обговорення (розгляд зауважень та пропозицій) проєкту рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, відбудеться 27 вересня 2019 року о 10:00 в приміщенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за адресою: 03057, м.Київ, вул. Смоленська, 19, к. 123.

 

Особам, які надали зауваження та пропозиції до проєкту рішення НКРЕКП, за 3 робочі дні до проведення відкритого обговорення (розгляду зауважень та пропозицій) НКРЕКП буде направлено листи-запрошення.

 

Інші особи, які бажають взяти участь у відкритому обговоренні (розгляді зауважень та пропозицій) проєкту рішення НКРЕКП, можуть подати заявки про участь у такому обговоренні до НКРЕКП. Для участі у відкритому обговоренні проєкту рішення НКРЕКП, заявки приймаються до 26 вересня 2019 року у письмовому та/або електронному вигляді на адресу: babenko@nerc.gov.ua .

 

Крім того, звертаємо увагу на те, що НКРЕКП відноситься до переліку організацій що мають спеціальний статус, в частині допуску іноземних громадян до будівлі.

 

З огляду на зазначене та з метою забезпечення можливості допуску іноземних громадян на відкриті обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Правил ринку та Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку», що відбудуться 27 вересня 2019 року, іноземним громадянам необхідно зареєструватись до 25 вересня 2019 року включно, для чого необхідно зазначити наступну інформацію:

- прізвище, ім’я, по-батькові;

- дату народження;

- громадянство;

- компанію (організацію), представниками якої являються.

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux