Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, - Зміни до Кодексу систем розподілу
Опубліковано 29 березня 2024 року о 11:55

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ


ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу систем розподілу»Проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу систем розподілу» (далі – Проєкт постанови) розроблено Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП), відповідно до законів України «Про ринок електричної енергії», «Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення та зеленої трансформації енергетичної системи України» та «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

Проєктом постанови пропонується упорядкувати та забезпечити єдиний підхід до процедури обмеження, припинення та відновлення розподілу електричної енергії Користувачам системи розподілу, а також унеможливити необґрунтовані та тривалі перерви електропостачання Користувачів, погіршення нормативних параметрів якості електропостачання та безпеки постачання споживачами електричної енергії.

Проєкт постанови, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу та обґрунтуванням необхідності прийняття оприлюднені з метою отримання пропозицій та зауважень шляхом розміщення на офіційному вебсайті НКРЕКП в мережі Інтернет.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються до 09.04.2024 у письмовому та/або електронному вигляді (у форматі *.PDF та форматі *.Word).

Зауваження та пропозиції до проєкту постанови надавати в письмовому та електронному вигляді у форматах doc, docx за формою згідно з додатком 1 до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866, на адресу: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Сім’ї Бродських, 19; e-mail: gordienko@nerc.gov.ua , контактна особа: Гордієнко Андрій Сергійович, тел. 204-70-43.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux