Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проєкт постанови щодо затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП
Опубліковано 31 травня 2024 року о 13:46

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту, що має ознаки регуляторного акта, - постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг»


Відповідно до законів України «Про ринок електричної енергії», «Про ринок природного газу» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП), розробила проєкт постанови «Про затвердження Змін до деяких постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

Метою прийняття проєкту постанови є удосконалення норм Порядку складання, подання, погодження, оприлюднення програми відповідності оператора системи розподілу, звіту про її виконання та погодження уповноваженої особи з питань відповідності, затвердженого постановою НКРЕКП від 27.12.2017 № 1406
(далі – Порядок № 1406), Порядку здійснення сертифікації оператора системи передачі електричної енергії, затвердженого постановою НКРЕКП від 10.08.2017
№ 1016 (далі – Порядок №1016), та Порядку здійснення процедури сертифікації оператора газотранспортної системи, затвердженого постановою НКРЕКП від 14.04.2016 № 631 (далі – Порядок № 631), щодо здійснення НКРЕКП моніторингу вимог стосовно відокремлення та незалежності операторів систем.

Проєктом постанови планується внесення змін до Порядку № 1406, Порядку № 1016 та Порядку № 631 щодо підготовки та оприлюднення висновків НКРЕКП до річних звітів уповноважених осіб з питань відповідності про виконання програм відповідності оператора системи та в частині уніфікації окремих положень Порядків № 1406, № 1016, № 631 щодо моніторингу вимог стосовно відокремлення та незалежності операторів систем. 

Проєкт постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу, обґрунтуванням та порівняльною таблицею оприлюднені з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному вебсайті НКРЕКП в мережі Інтернет.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 10.06.2024 (включно) у письмовому та/або електронному вигляді
(у форматі *.PDF та форматі *.Word).

Зауваження та пропозиції до проєкту постанови мають надаватись у письмовому та електронному вигляді у форматах doc, docx за формою згідно з додатком 1 Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що затверджений постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 на адресу: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Сім’ї Бродських, 19; e-mail: usenko@nerc.gov.ua, контактна особа: Усенко Антон Васильович, тел. 207 19 36.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux