Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проект регуляторного акта – Процедура встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання
Опубліковано 01 грудня 2015 року о 14:00НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання»

 

Необхідність розроблення проекту регуляторного акта - постанови НКРЕКП «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання» зумовлена вимогами статті 15 Закону України «Про теплопостачання» (далі – Закон) яким передбачено, що основним завданням державного регулювання діяльності у сфері теплопостачання є реалізація державної політики щодо функціонування ринку теплової енергії шляхом регулювання тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії з урахуванням змін цін на енергоносії та інших витрат.  Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) визнана одним із органів, що здійснює державне регулювання у сфері теплопостачання шляхом встановлення тарифів на теплову енергію суб'єктам природних монополій у сфері теплопостачання, регулювання яких здійснюється НКРЕКП.

 

Відповідно до пункту 7 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Указом Президента України від 10.09.2014 № 715/2014, НКРЕКП відповідно до покладених на неї завдань установлює тарифи на комунальні послуги для суб'єктів природних монополій та суб'єктів господарювання на суміжних ринках, регулювання яких здійснюється НКРЕКП.

 

На виконання норм Закону, НКРЕКП розроблено проект постанови «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання» (далі – проект постанови).

 

Процедура встановлення тарифів на теплову енергію встановлює чітку та прозору процедуру встановлення тарифів, визначає підстави зміни тарифів, передбачає вимоги до оформлення заяви та встановлює порядок та строки розгляду заяв ліцензіатів.

 

На даний час при встановленні тарифів на теплову енергію НКРЕКП користується Процедурою встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, затвердженою постановою Національної комісії регулювання електроенергетики від 17.02.2011 № 244.

 

Впровадження цього регуляторного акта не потребує додаткових видатків.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: liulevych@nkp.gov.ua, kot@nkp.gov.ua;

 

Державна регуляторна служба України, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail: inform@dkrp.gov.ua.

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет. Заархівований файл pr_111.zip скачати тут.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 04.01.2016 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

01.12.2015


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux