Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проект регуляторного акта – Процедура встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води
Опубліковано 01 грудня 2015 року о 12:39НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води»

 

Необхідність розроблення проекту регуляторного акта - постанови НКРЕКП «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води» зумовлена вимогами статті 19 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (далі – Закон) в частині надання повноважень Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) щодо встановлення  тарифів на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води для суб’єктів природних монополій та суб'єктів господарювання на суміжних ринках, регулювання яких здійснюється НКРЕКП, та які є виконавцями цих послуг.

 

Згаданим Законом виконавцем послуг з централізованого опалення та послуг з централізованого постачання гарячої води для об’єктів усіх форм власності визначено суб’єкти господарювання з постачання теплової енергії (теплопостачальні організації).

 

Відповідно до пункту 7 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Указом Президента України від 10.09.2014 № 715/2014, НКРЕКП відповідно до покладених на неї завдань установлює тарифи на комунальні послуги для суб'єктів природних монополій та суб'єктів господарювання на суміжних ринках, регулювання яких здійснюється НКРЕКП.

 

На виконання норм Закону, НКРЕКП розроблено проект постанови «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води» (далі – проект постанови).

 

Процедура встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води встановлює чіткий та прозорий механізм встановлення тарифів, визначає підстави зміни тарифів, передбачає вимоги до оформлення заяви та встановлює порядок та строки розгляду заяв ліцензіатів.

 

На даний час при встановленні тарифів на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води НКРЕКП користується Процедурою встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, затвердженою постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 20.06.2015 № 766 та зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 17 липня 2014 р. за № 828/25605.

 

Впровадження цього регуляторного акта не потребує додаткових видатків.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: liulevych@nkp.gov.ua, kot@nkp.gov.ua;

 

Державна регуляторна служба України, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail: inform@dkrp.gov.ua.

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет. Заархівований файл pr_110.zip скачати тут.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 04.01.2016 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

01.12.2015


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux