Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проєкт постанови щодо схвалення змін до Інвестиційної програми КП «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ» на 2019 рік
Опубліковано 21 листопада 2019 року о 16:27На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 19 листопада 2019 року, схвалено проєкт постанови «Про схвалення змін до Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ» на 2019 рік».

 

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого  постановою від 30 червня 2017 року № 866, НКРЕКП повідомляє про проведення відкритого обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ» на 2019 рік» за місцем надання послуг.

 

Проєкт постанови НКРЕКП разом з протоколом відкритих обговорень змін до Інвестиційної програми КП «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ» на 2019 рік та обгрунтовуючими матеріалами для прийняття рішення оприлюднюється з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет  http://www.nerc.gov.ua/storage/app/uploads/public/61a/e9f/a8c/61ae9fa8c412d972754204.pdf .

 

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 2 грудня 2019 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська,19, м. Київ, 03057; e-mail: investvoda@gmail.com контактна особа: Демчишин Світлана Валеріївна, тел. (044) 207-19-72.

 

Відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ» на 2019 рік» відбудеться 3 грудня 2019 року о 10:00 у  приміщенні КП «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ» за адресою: вул. Дубнівська, 26, м. Луцьк.

 

Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту рішення НКРЕКП приймаються до 2 грудня  2019 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою:  Сектор Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Волинській області: вул. Липинського, 5, с. Струмівка, Луцький р-н, Волинська обл, абонементна скринька № 1, 45603, e-mail: energo.vol@newline.net.ua ; nerc@oblenergy.itt.net.ua , а копії investvoda@gmail.com .


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux