Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проєкт постанови, що має ознаки регуляторного акта, – зміни до Кодексу газотранспортної системи та Правил постачання природного газу
Опубліковано 21 жовтня 2020 року о 12:36НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ 

про оприлюднення проєкту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП»

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оприлюднює проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП», що має ознаки регуляторного акта (проєкт постанови).

 

Зазначений проєкт постанови розроблено з метою удосконалення нормативно-правових актів, що регулюють діяльність на ринку природного газу.

 

Зазначеним проєктом постанови пропонується внести зміни до Кодексу газотранспортної системи та Правил постачання природного газу, якими пропонується збільшити час на вжиття необхідних заходів діючим постачальником для запобігання включення його споживачів в реєстр постачальника «останньої надії» на інформаційній платформі оператора газотранспортної системи шляхом подання реномінації на точку виходу до газорозподільної системи.

 

Крім цього, з метою удосконалення взаємовідносин між суб’єктами ринку природного газу та уникнення спірних питань між постачальником «останньої надії» та постачальником, який має намір постачати природний газ споживачу, що включений до Реєстру споживачів постачальника «останньої надії», у частині наявності договірних відносин з таким споживачем, проєктом постанови пропонується передбачити, що для включення побутових споживачів в Реєстр споживачів постачальника, такий постачальник зобов’язаний завантажити на інформаційну платформу Оператора ГТС інформацію щодо заяви-приєднання до умов договору постачання природного газу побутовим споживачам, на підставі якої було включено такого побутового споживача в Реєстр споживачів постачальника.

 

Проєкт постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу, обґрунтуванням та порівняльною таблицею оприлюднені з метою отримання зауважень та пропозицій шляхом розміщення на офіційному вебсайті НКРЕКП в мережі Інтернет /storage/app/uploads/public/61a/e97/9f0/61ae979f0fa8c005973227.zip .

 

Зауваження та пропозиції до проєкту рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, слід надсилати у письмовому та/або електронному вигляді у форматах doc, docx за формою згідно з додатком 1 Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, на адресу: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: Pashuk@nerc.gov.ua .

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань та інших заінтересованих осіб приймаються до 30.10.2020 включно, у письмовому та електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

21.10.2020


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux