Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оприлюднюється проект постанови, що має ознаки регуляторного акта, – Порядок опублікування інформації про частку кожного джерела енергії, яке було використане для виробництва електричної енергії, та вплив на навколишнє природне середовище, спричинений виробництвом електричної енергії
Опубліковано 03 серпня 2018 року о 14:57 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку опублікування інформації про частку кожного джерела енергії, яке було використане для виробництва електричної енергії, та вплив на навколишнє природне середовище, спричинений виробництвом електричної енергії»

 

Відповідно до Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, розроблено проект постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку опублікування інформації про частку кожного джерела енергії, яке було використане для виробництва електричної енергії, та вплив на навколишнє природне середовище, спричинений виробництвом електричної енергії».

 

Метою прийняття проекту постанови є імплементація положень Закону України «Про ринок електричної енергії України».

 

Проект постанови був схвалений на відкритому засіданні НКРЕКП 27.07.2018. 

 

Проект регуляторного акта, аналіз його впливу та обґрунтування до нього оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП у мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2018/pr_232/pr_232-2018.pdf .

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адресу: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; е-mail: gavva@nerc.gov.ua.

 

Зауваження та пропозиції від інших органів державної влади, фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань та інших заінтересованих осіб приймаються до 4 вересня 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Разом з тим, НКРЕКП наголошує, що зауваження та пропозиції до проекту нормативно-правового акту мають надаватись у вигляді, що встановлений додатком 1 Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг., що затверджений постановою НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866 (http://www.nerc.gov.ua/acts/pro-zatverdzhennya-poryadku-provedennya-vidkritogo-obgovorennya-proektiv-rishen-natsionalnoi-komisii-shcho-zdiysnyue-derzhavne-regulyuvannya-u-sferakh-energetiki-ta-komunalnikh-poslug).»

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

 

03.08.2018


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux