Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Ініціативна група оприлюднює повідомлення про проведення 8 липня установчих зборів для формування Громадської ради при НКРЕКП
Опубліковано 21 травня 2015 року о 11:25

ІНІЦІАТИВНА ГРУПА З ПІДГОТОВКИ ДО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ

ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

ПРИ НАЦІОНАЛЬНІЙ КОМІСІЇ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ

ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення установчих зборів для формування Громадської ради при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

Ініціативна група з підготовки до проведення установчих зборів для формування Громадської ради при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, інформує про те, що 8 липня 2015 року об 11.00 відбудуться установчі збори для формування Громадської ради при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Для обговорення на установчих зборах виносяться такі питання:

1. Визначення кількісного складу Громадської ради при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

2. Обрання Громадської ради при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Збори будуть проведені в приміщенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кімната № 123.

Під час проведення установчих зборів з числа їх учасників буде обраний голова зборів, секретар, лічильна комісія.

До складу Громадської ради при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, можуть бути обрані представники громадських об'єднань, благодійних організацій, професійних спілок та їх об'єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об'єднань, недержавних засобів масової інформації (далі - інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України у сфері, що пов'язана з діяльністю НКРЕКП, та в статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності.

Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради.

До складу Громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та місцевого самоврядування.

Склад Громадської ради формуватиметься на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства.

Членство в Громадській раді є індивідуальним.

Протокол установчих зборів, склад Громадської ради буде оприлюднено на офіційному веб-сайті НКРЕКП.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на підставі протоколу установчих зборів затвердить склад Громадської ради.

Інститутам громадянського суспільства для участі в установчих зборах необхідно подати заяву до ініціативної групи у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

1) рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;

2) біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

3) копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

4) інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

5) інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності);

6) відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Біографічна довідка та інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства надаються також в електронному вигляді.

Заява з доданими документами подається відповідальній особі (секретарю) ініціативної групи.

Приймання заяв припиняється за 30 календарних днів до проведення установчих зборів (до 8 червня 2015 року включно).

На підставі поданих заяв ініціативна група складе список кандидатів до складу Громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах, та список представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах, і у разі потреби уточнить місце проведення установчих зборів, про що буде повідомлено не пізніше ніж за три робочих дні до проведення установчих зборів на офіційному вебсайті НКРЕКП. Крім того на веб-сайті буде оприлюднена інформація про результати діяльності інститутів громадянського суспільства за останній рік, біографічні довідки делегованих ними представників.

Ініціативну групу утворено наказом НКРЕКП від 15.05.2015 № 152 «Про утворення ініціативної групи з підготовки до проведення установчих зборів для формування Громадської ради при НКРЕКП». До складу ініціативної групи входять:

 • Тарасюк Валерій Володимирович, член НКРЕКП;
 • Стасюк Олександр Анатолійович, заступник начальника відділу інформації та комунікацій з громадськістю;
 • Слободянюк Олена Володимирівна, головний спеціаліст відділу інформації та комунікацій з громадськістю, секретар;
 • Буцьо Зиновій Юрійович, дійсний член Всеукраїнської громадської організації «Академія енергетики України»;
 • Котко Василь Григорович, президент Всеукраїнської громадської організації «Енергетична асоціація України»;
 • Кучеренко Олексій Юрійович, голова Всеукраїнської громадської організації «Спілка власників житла України».

Відповідальна особа – Слободянюк Олена Володимирівна, головний спеціаліст відділу інформації та комунікацій з громадськістю НКРЕКП, тел. (044) 204-70-54, e-mail: SlobodianukO@nerc.gov.ua, 03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19, кімната № 210.

Ініціативна група з підготовки

до проведення установчих зборів

21 травня 2015 року


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux