Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

28.01.2021

Порядок денний на 03 лютого 2021 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 3 лютого 2021 року о 12-00 (уточнено) відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал). Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора та каналі Youtube. Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі "Реєстрація онлайн".
Питання порядку денного:
 1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:
  • ТОВ "ГАЗ ТЕКНОЛОДЖІ"
  • ТОВ "НУП"
  • ТОВ "ПЕРФЕКТ ЕНЕРДЖІ"
  • ТОВ "УКРАЇНСЬКІ ГАЗОВІ СИСТЕМИ"
 2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ "КОМПАНІЯ МЕЛТОН".
 3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:
  • ТОВ "ЕЛЕКТРО СІНЕРДЖІ"
  • ТОВ "НЕКСТ ЕНЕДЖИ"
 4. Про уточнення місць провадження господарської діяльності ліцензіатам з виробництва електричної енергії:
  • ТОВ "ВІТРЯНИЙ ПАРК КРАСНОДОНСЬКИЙ"
  • ТОВ "САМБІРСЬКА СОНЯЧНА СТАНЦІЯ"
 5. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ "ТАРУТИНСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ".
 6. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 18 січня 2019 року № 34 (зміна найменування).
 7. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 09 липня 2019 року № 1379 (зміна найменування).
 8. Про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ "ЕМБАВУД УКРАЇНА".
 9. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності), виданої ТОВ "МЕГАПОЛІС".
 10. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії".
 11. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії АТ "ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО" на 2021 рік".
 12. Про схвалення проєктів постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2021:
  • ПАТ "ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО"
  • ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ"
  • АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО"
 13. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження Графіка надання на розгляд НКРЕКП інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та розподілу електричної енергії на 2022 рік.
 14. Про схвалення проєктів постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2021 рік:
  • КП "КОМПАНІЯ "ВОДА ДОНБАСУ"
  • ПрАТ "ЕНЕРГОРЕСУРСИ"
  • КП "КРИВБАСВОДОКАНАЛ"
  • КП "ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ"
  • КП "ВУВКГ м. УЖГОРОДА"
  • КП "ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ" ЧМР
 15. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП "Про схвалення Інвестиційної програми КОНЦЕРНУ "МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" на 2021 рік".
 16. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 07 липня 2016 року № 1234".
 17. Про прийняття постанов НКРЕКП:
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ФГ "ПРОМІНЬ"
  • «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 31.12.2020 № 2877" (у частині встановлення "зеленого" тарифу ФГ "ПРОМІНЬ" (СЕС Херсонська обл., Високопільський р-н, Високопільська селищна рада (кадастровий номер земельної ділянки 6521882000:04:001:0374))
 18. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до Порядку встановлення, перегляду та припинення дії "зеленого" тарифу на електричну енергію для суб’єктів господарської діяльності, споживачів електричної енергії, у тому числі енергетичних кооперативів, та приватних домогосподарств, генеруючі установки яких виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії".
 19. Про недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу ТОВ "ВЕСТА".
 20. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ "ВЕСТА".
 21. Про порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу ТОВ "ВЕЗ".
 22. Про порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ТОВ "АЛАНТА-ЕНЕРДЖІ".
 23. Про недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії АТ "ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО".
 24. Про порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ТОВ "ТЕОФІПОЛЬСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ".
 25. Про порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії ТОВ "ТЕОФІПОЛЬСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ".
 26. Про розгляд актів позапланової виїзної перевірки від 22.01.2021 № 26 та № 27 ЛМКП "ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО".
 27. Про порушення вимог законодавства у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення ДМП ВКГ "ДНІПРО-ЗАХІДНИЙ ДОНБАС".
 28. Про порушення вимог законодавства у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення КП "ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ".
 29. Про порушення вимог законодавства у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення КП "КОМПАНІЯ "ВОДА ДОНБАСУ".
 30. Про порушення вимог законодавства у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення АТ "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ".
 31. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 02 липня 2019 року № 1332 "Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІРПІНЬВОДОКАНАЛ" за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання" (зі змінами).
 32. Про внесення зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 02 грудня 2020 року № 2322 "Про проведення позапланових виїзних перевірок дотримання вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу суб’єктами господарювання".
 33. Про відстрочення сплати штрафу, накладеного постановою НКРЕКП від 23 грудня 2020 року № 2691 "Про накладення штрафу на ДП "ГАЗ МЕЛІТОПОЛЯ" ПРАТ "МЕЛІТОПОЛЬГАЗ" за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу".
 34. Про відстрочення сплати штрафу, накладеного постановою НКРЕКП від 23 грудня 2020 року № 2607 "Про накладення штрафу на ТОВ "СІМАНТЕКС" за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та здійснення заходів державного регулювання".
 35. Про відстрочення сплати штрафу, накладеного постановою НКРЕКП від 23 грудня 2020 року № 2616 "Про накладення штрафу на ПП "ЯРОСЛАВА-96" за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та здійснення заходів державного регулювання".
 36. Про розстрочення сплати штрафу, накладеного постановою НКРЕКП від 23 грудня 2020 року № 2659 "Про накладення штрафу на ТОВ "ЦЕНТР АКТИВНОГО ВІДПОЧИНКУ "СТАЛКЕР" за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та здійснення заходів державного регулювання".
 37. Про проведення позапланових виїзних перевірок:
  • КП "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ" (щодо виконання ліцензіатом вимог постанови НКРЕКП 23.11.2018 № 1486)
  • КП "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ" (щодо виконання ліцензіатом вимог постанови НКРЕКП від 25.05.2019 № 843)
 38. Про проведення позапланової виїзної перевірки КОНЦЕРНУ "МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" (перевірка виконання вимог постанов НКРЕКП від 28.02.2020 № 526 "Застереження щодо недопущення надалі КОНЦЕРНОМ "МТМ" порушень Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії та здійснення заходу державного регулювання" та від 14.03.2019 № 344 "Про накладення штрафу на КОНЦЕРН "МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії, необхідність усунення порушень та здійснення заходів державного регулювання").
 39. Про проведення позапланових виїзних перевірок (за зверненнями споживачів):
  • ТОВ "КАСТУМ"
  • ТОВ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
  • ТОВ "БЛАГОГАЗ ЗБУТ"
  • ТОВ "ТЕМИРГАЗ ЗБУТ"
 40. Про збільшення строку проведення позапланової виїзної перевірки КП "ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ".
 41. Про збільшення строків проведення планових перевірок:
  • ПРАТ "НЕПТУН СОЛАР"
  • ТОВ "ФОРА С"
 42. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 29 березня 2019 року № 450".
 43. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 02 грудня 2020 року № 2280" (щодо перегляду тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ").
 44. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 02 грудня 2020 року № 2304" (щодо перегляду тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ "ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ").
 45. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 29 грудня 2017 року № 1618" (щодо Методики розрахунку вартості робіт з підключення електроустановок споживачів до електричних мереж ліцензіата та інших додаткових робіт і послуг, пов’язаних із ліцензованою діяльністю).
 46. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП".
 47. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про внесення змін до Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання".
 48. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 12 червня 2018 року № 374".
 49. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до Правил ринку та Порядку розподілу коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників".
 50. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 20 січня 2021 року № 76 "Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у грудні 2020 року".
 51. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 17 грудня 2019 року № 2896.
 52. Про встановлення обмеження щодо місячного обсягу продажу електричної енергії за двосторонніми договорами між виробниками та іншими учасниками ринку електричної енергії, що входять до складу одного вертикально інтегрованого суб’єкта господарювання або є афілійованими між собою.
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux