Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
День оприлюднення на офіційному веб-сайті Регулятора: 03.07.2017
День оприлюднення на офіційному веб-сайті Регулятора: 03.07.2017
Постанова
від 30 червня 2017 р. № 865
Київ
Про затвердження Змін до Регламенту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

ОБҐРУНТУВАННЯ ПРИЙНЯТТЯ ПОСТАНОВИ

 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

ПОСТАНОВА

30.06.2017                   № 865 

 

Про затвердження Змін до Регламенту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

 

Відповідно до Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

Затвердити Зміни до Регламенту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 06 грудня 2016 року № 2133.

 

Голова НКРЕКП                                             Д.Вовк

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Постанова НКРЕКП

30.06.2017 № 865

 

Зміни до Регламенту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

 

1. Абзац другий пункту 2.8 глави 2 після слів «проекту кошторису» доповнити словами «відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866».

2. Пункту 3.2 глави 3 викласти в такій редакції:

«3.2. До складу НКРЕКП входять сім членів, у тому числі Голова.

Голова НКРЕКП обирається членами НКРЕКП шляхом таємного голосування.

На першому засіданні НКРЕКП, перший склад якої призначений відповідно до положень статті 8 Закону про НКРЕКП, Лічильна комісія у складі: керівника апарату, керівника юридичного департаменту та керівника управління роботи з персоналом, надає членам НКРЕКП бюлетені уніфікованої форми для таємного голосування для обрання Голови НКРЕКП.

Лічильна комісія здійснює підрахунок голосів. Обраним Головою вважається член НКРЕКП за якого надана проста більшість голосів від кількості призначених членів НКРЕКП. Лічильна комісія оголошує прізвище та ім'я по батькові члена НКРЕКП, обраного Головою, готує протокол результатів голосування та проект постанови про обрання Голови НКРЕКП та подає його на підпис, члену НКРЕКП, обраного Головою.

Якщо під час голосування жодний член НКРЕКП не набрав простої більшості голосів, голосування для обрання Голови НКРЕКП проводиться повторно.

Бюлетені для таємного голосування можуть бути надані для ознайомлення і перевірки членам НКРЕКП та зберігаються в управлінні роботи з персоналом протягом десяти років.».

3. У главі 5:

1) пункт 5.3 після слова «погоджується» доповнити словами «керівником юридичного департаменту, керівником управління роботи з персоналом,»;

2) пункт 5.4 після слів «погоджується керівником самостійного структурного підрозділу,» доповнити словами «керівником юридичного департаменту, керівником управління роботи з персоналом,».

4. В абзаці шостому пункту 6.8 глави 6 слова «НКРЕКП і враховується» замінити словами «членами НКРЕКП і береться ними до відома».

5. Пункт 9.3 глави 9 доповнити новим абзацом такого змісту:

«інформація про схвалення проектів рішень НКРЕКП, необхідність схвалення яких передбачена цим Регламентом.».

6. У главі 12:

пункт 12.6 викласти в такій редакції:

«12.6. Проект регуляторного акта підлягає схваленню на засіданні НКРЕКП, яке проводиться у формі відкритого слухання. На засідання НКРЕКП проект регуляторного акта виноситься розробником.»;

2) пункт 12.7 після слів «проекту регуляторного акта,» доповнити словом «схвалений»;

3) пункт 12.14 доповнити новим реченням такого змісту: «Питання щодо необхідності повторного оприлюднення проекту рішення НКРЕКП вирішується на засіданні НКРЕКП.».

7. Пункти 13.1 – 13.3 глави 13 викласти в такій редакції:

«13.1. Проекти рішень НКРЕКП з питань встановлення цін (тарифів), схвалення/затвердження інвестиційних програм/планів розвитку підлягають відкритому обговоренню відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866.

У разі необхідності НКРЕКП може проводити відкриті обговорення з інших питань, що належать до її компетенції.

13.2. Проект рішення НКРЕКП з питань встановлення цін (тарифів), схвалення/затвердження інвестиційних програм/планів розвитку підлягає схваленню на засіданні НКРЕКП, яке проводиться у формі відкритого слухання. На засідання НКРЕКП вказаний проект рішення виноситься розробником.

13.3. Відкрите обговорення проектів рішень НКРЕКП з питань встановлення цін (тарифів), схвалення/затвердження інвестиційних програм/планів розвитку у сфері комунальних послуг проводиться за місцем надання послуг суб'єктами господарювання.».

 

Директор Юридичного департаменту                                    С.Терещенко

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux