Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
День оприлюднення на офіційному веб-сайті Регулятора: 13.12.2018
День оприлюднення на офіційному веб-сайті Регулятора: 13.12.2018
Постанова
від 10 грудня 2018 р. № 1770
Київ
Про встановлення тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води, що надається для потреб управителів багатоквартирних будинків ПОЛТАВСЬКИМ ОБЛАСНИМ КОМУНАЛЬНИМ ВИРОБНИЧИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

ПОСТАНОВА

10.12.2018         № 1770

 

Про встановлення тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води, що надається для потреб управителів багатоквартирних будинків ПОЛТАВСЬКИМ ОБЛАСНИМ КОМУНАЛЬНИМ ВИРОБНИЧИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

 

Відповідно до статті 17 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», статей 5, 6 Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 24 березня 2016 року № 377, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09 червня 2016 року за № 835/28965, Процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, затвердженої постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 березня 2016 року № 529, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 20 липня 2016 року за № 992/29122, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

1. Установити тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води, що надається для потреб управителів багатоквартирних будинків ПОЛТАВСЬКИМ ОБЛАСНИМ КОМУНАЛЬНИМ ВИРОБНИЧИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО», на рівні:

за умови підключення рушникосушильників до систем централізованого постачання гарячої води – 79,41 грн за 1 куб. м, без урахування податку на додану вартість (у тому числі: паливна складова – 57,36 грн за 1 куб. м; решта витрат, крім паливної складової – 22,05 грн за 1 куб. м);

за відсутності рушникосушильників – 73,53 грн за 1 куб. м, без урахування податку на додану вартість (у тому числі: паливна складова – 52,58 грн за 1 куб. м; решта витрат, крім паливної складової – 20,95 грн за 1 куб. м).

2. Установити ПОЛТАВСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ВИРОБНИЧОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» структуру тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води, що надається для потреб управителів багатоквартирних будинків, згідно з додатком.

3. Підпункт 18 пункту 1, додаток 18 до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 березня 2015 року № 1169 «Про встановлення тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб управителів багатоквартирних будинків» виключити.

4. Ця постанова набирає чинності з 01 січня 2019 року, але не раніше дня набрання чинності постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 10 грудня 2018 року № 1728 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення ПОЛТАВСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ВИРОБНИЧОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» та внесення змін до деяких постанов НКРЕКП».

 

 

Голова НКРЕКП               О.Кривенко

 

Додаток див. тут.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux