Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
День оприлюднення на офіційному веб-сайті Регулятора: 13.07.2022
Постанова
від 12 липня 2022 р. № 704
Київ
Про врегулювання окремих питань щодо подання на схвалення Інвестиційних програм з передачі/розподілу електричної енергії на 2023 рік

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ


ПОСТАНОВА

12.07.2022 № 704


Про врегулювання окремих питань щодо подання на схвалення Інвестиційних програм з передачі/розподілу електричної енергії на 2023 рік


Відповідно до законів України «Про ринок електричної енергії» та «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», Порядку формування інвестиційних програм ліцензіатів з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами та з виробництва теплової та/або електричної енергії на атомних електростанціях, гідроелектростанціях та гідроакумулюючих електростанціях, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30 червня 2015 року № 1972, та Порядку розроблення та подання на затвердження планів розвитку систем розподілу та інвестиційних програм операторів систем розподілу, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 04 вересня 2018 року № 955, у зв’язку з воєнним станом в Україні, введеним відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 та продовженим Указами Президента України від 14 березня 2022 року № 133/2022, від 18 квітня 2022 року № 259/2022 та від 17 травня 2022 року № 341/2022, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:


1. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 березня 2022 року № 351 «Про врегулювання окремих питань щодо подання на схвалення Планів розвитку систем передачі/розподілу та Інвестиційних програм з передачі/розподілу електричної енергії у період дії в Україні воєнного стану».

2. Затвердити Графік надання на розгляд НКРЕКП Інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та розподілу електричної енергії на 2023 рік, що додається.

3. Інвестиційні програми з передачі/розподілу електричної енергії на 2023 рік формуються відповідно до схвалених НКРЕКП Планів розвитку систем передачі/розподілу. 

4. З урахуванням положень постанови НКРЕКП від 26 березня 2022 року № 349 «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об'єктів критичної інфраструктури» відкриті обговорення питань щодо необхідності встановлення тарифів на послуги з передачі електричної енергії, послуги з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління, послуги постачальника універсальних послуг, послуги з розподілу електричної енергії на 2023 рік, схвалення Інвестиційних програм з передачі/розподілу електричної енергії на 2023 рік, Планів розвитку систем передачі/розподілу, а також проєктів відповідних рішень НКРЕКП не проводити.

5. Заяви і розрахункові документи для встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії, послуги постачальника універсальних послуг та схвалення Інвестиційних програм розподілу електричної енергії на 2023 рік, Планів розвитку систем розподілу, подаються до НКРЕКП разом із погодженням відповідних військових адміністрацій.

6. Ця постанова набирає чинності з дня її прийняття.


Голова НКРЕКП                     К.Ущаповський

Додатки
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux