Меню
День оприлюднення на офіційному веб-сайті Регулятора: 08.04.2026
Постанова
від 07 квітня 2026 р. № 521
Київ
Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 27 листопада 2018 року № 1555

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ


ПОСТАНОВА

07.04.2026 № 521


Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 27 листопада 2018 року № 1555


Відповідно до законів України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», «Про теплопостачання», «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування», постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2022 року № 502 «Деякі питання регулювання діяльності у сфері комунальних послуг у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану», Методики формування, розрахунку та встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках, затвердженої постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 01 серпня 2017 року № 991, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:


1. Унести до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 27 листопада 2018 року № 1555 «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» такі зміни:

1) абзаци третій – десятий пункту 1 замінити десятьма новими абзацами третім – дванадцятим такого змісту:

«ВП «КРИВОРІЗЬКА ТЕС» тарифи на виробництво теплової енергії, що використовується:

для потреб населення – 1 004,70 грн за 1 Гкал (без ПДВ);

для потреб бюджетних установ – 1 003,67 грн за 1 Гкал (без ПДВ);

для потреб інших споживачів – 1 002,41 грн за 1 Гкал (без ПДВ).

Протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, у якому воєнний стан буде припинено або скасовано, тариф на виробництво теплової енергії для потреб населення застосовується на рівні 757,36 грн за 1 Гкал (без ПДВ).

ВП «ПРИДНІПРОВСЬКА ТЕС» тарифи на виробництво теплової енергії, що використовується:

для потреб населення – 1 106,40 грн за 1 Гкал (без ПДВ);

для потреб бюджетних установ – 1 108,29 грн за 1 Гкал (без ПДВ);

для потреб інших споживачів – 1 106,63 грн за 1 Гкал (без ПДВ).

Протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, у якому воєнний стан буде припинено або скасовано, тариф на виробництво теплової енергії для потреб населення застосовується на рівні 662,40 грн за 1 Гкал (без ПДВ).»;

2) додатки 2 та 3 викласти в новій редакції, що додаються.

2. Ця постанова набирає чинності з дня її прийняття.


Голова НКРЕКП                    Юрій ВЛАСЕНКО

Додатки
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux