Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

День оприлюднення на офіційному веб-сайті Регулятора: 01.11.2018

День оприлюднення на офіційному веб-сайті Регулятора: 01.11.2018
Постанова
від 30 жовтня 2018 р. № 1281
Київ
Про внесення змін до Кодексу газосховищ та затвердження Змін до Типового договору зберігання (закачування, відбору) природного газу

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

ПОСТАНОВА

30.10.2018                    № 1281

 

Про внесення змін до Кодексу газосховищ та затвердження Змін до Типового договору зберігання (закачування, відбору) природного газу

 

Відповідно до положень статей 4, 46 Закону України «Про ринок природного газу» та статті 17 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ: 

 

1. Внести до Кодексу газосховищ, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30 вересня 2015 року № 2495, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 листопада 2015 року за № 1380/27825, такі зміни:

1) в абзаці п’ятдесятому пункту 3 глави 1 розділу І після слів та знака «Господарському кодексі України,» доповнити словами та знаком «Митному кодексі України,»;

2) главу 1 розділу ХІ доповнити новим пунктом такого змісту:

«6. У разі поміщення природного газу замовника, що зберігається на митному складі в митному режимі митного складу, в інший митний режим замовник зобов’язаний протягом трьох робочих днів з дати митного оформлення такого природного газу надати оператору газосховищ копію оформленої митної декларації, засвідчену митницею у встановленому порядку.».

2. Затвердити Зміни до Типового договору зберігання (закачування, відбору) природного газу, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30 вересня 2015 року № 2499, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 листопада 2015 року за № 1385/27830, що додаються.

3. Ця постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її опублікування в офіційному друкованому виданні – газеті «Урядовий кур’єр».

 

Голова НКРЕКП                                              О.Кривенко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Постанова НКРЕКП

30.10.2018 № 1281

 

Зміни до Типового договору зберігання (закачування, відбору) природного газу

 

1. У преамбулі після слів та символу «що здійснює діяльність на підставі ліцензії __________________________________________________________________________________________________________________________

(дата, номер рішення НКРЕКП про видачу ліцензії)

доповнити словами та символом «та є утримувачем митного складу ________________________________________________________________».

(реєстраційний номер митного складу, дата внесення до Реєстру митних складів)

2. У розділі І після абзацу першого доповнити новим абзацом другим такого змісту:

«Терміни «іноземні товари», «митне оформлення», «митний режим», «митний статус товарів» та «митний склад» використовуються у значеннях, наведених у Митному кодексі України.».

У зв’язку з цим абзац другий вважати абзацом третім.

3. У розділі ІІ після слів «природного газу» доповнити знаками та словами «, у тому числі поміщеного в митний режим митного складу,».

4. У розділі ІІІ:

1) пункт 3.7 доповнити новим абзацом такого змісту:

«Надання Послуг за Договором щодо природного газу, який має митний статус іноземного товару, здійснюється з дотриманням вимог митного законодавства в частині поміщення природного газу в митний режим митного складу та експлуатації митних складів утримувачем митного складу.»;

2) пункт 3.8 доповнити новим абзацом такого змісту: 

«Природний газ Замовника, що закачується до газосховища та має митний статус іноземного товару, поміщується в митний режим митного складу та декларується Оператором.»;

3) пункт 3.9 доповнити новим абзацом такого змісту:

«Відбір природного газу Замовника, що зберігається на митному складі в митному режимі митного складу, здійснюється за умови поміщення Замовником такого природного газу в інший митний режим та надання Оператору копії оформленої митної декларації, засвідченої митницею у встановленому порядку.»;

4) пункт 3.10 доповнити новим абзацом такого змісту:

«При цьому строк надання Послуг за Договором щодо природного газу, який має митний статус іноземного товару, не може перевищувати строк зберігання товарів у митному режимі митного складу, встановлений Митним кодексом України.».

5. Пункт 6.11 розділу VІ викласти в такій редакції:

«6.11. Послуги, що надаються за цим Договором у звітному місяці, оформлюються двосторонніми актами наданих послуг між Оператором і Замовником до 12 числа місяця, наступного за звітним.».

6. Доповнити розділ VІІ новим пунктом такого змісту:

«7.7. У разі накладення на Оператора, у тому числі на його посадових осіб, органом доходів і зборів або іншим уповноваженим органом України будь-яких стягнень, пені, штрафів або санкцій унаслідок невиконання, неналежного або неповного виконання Замовником своїх зобов'язань за цим Договором та/або у разі порушення Замовником вимог митного законодавства Замовник зобов'язаний відшкодувати Оператору всі нанесені у зв'язку з цим збитки у повному обсязі.».

7. Пункт 12.1 розділу ХІІ доповнити новим абзацом такого змісту:

«У разі поміщення природного газу Замовника, що зберігається на митному складі в митному режимі митного складу, в інший митний режим Замовник зобов’язаний протягом трьох робочих днів з дати митного оформлення такого природного газу надати Оператору копію оформленої митної декларації, засвідчену митницею у встановленому порядку.».

 

Директор Департаменту із регулювання

відносин у нафтогазовій сфері                                               Т.Рябуха

 

Офіційно опубліковано в газеті „Урядовий кур’єр”, 21.11.2018, № 219

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux