Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

День оприлюднення на офіційному веб-сайті Регулятора: 13.10.2021

День оприлюднення на офіційному веб-сайті Регулятора: 13.10.2021
Постанова
від 13 жовтня 2021 р. № 1764
Київ
Про внесення змін до Інструкції щодо заповнення форми звітності № 3а-НКРЕКП-постачання електричної енергії (місячна) "Звіт про діяльність постачальника електричної енергії

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

ПОСТАНОВА

13.10.2021                    № 1764

 

Про внесення змін до Інструкції щодо заповнення форми звітності № 3а-НКРЕКП-постачання електричної енергії (місячна) «Звіт про діяльність постачальника електричної енергії»

 

Відповідно до законів України «Про ринок електричної енергії» та «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

1. Внести до Інструкції щодо заповнення форми звітності № 3а-НКРЕКП-постачання електричної енергії (місячна) «Звіт про діяльність постачальника електричної енергії», затвердженої постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 28 лютого 2019 року № 282 (із змінами, внесеними постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 20 грудня 2019 року № 2897), такі зміни:

1) главу 2 доповнити новим пунктом такого змісту:

«2.14. Первинні дані, які були внесені до звіту, а також звіт у цілому, що отриманий НКРЕКП від ліцензіата, за письмовою згодою такого ліцензіата може бути переданий органам державної статистики.

Адміністративні дані, отримані органами державної статистики від НКРЕКП, є конфіденційною інформацією, яка охороняється Законом України «Про державну статистику» і використовується виключно для статистичних цілей у зведеному знеособленому вигляді.»;

2) пункт 3.5 глави 3 викласти в такій редакції:

«3.5. У додатку 1 «Інформація про обсяг чистого доходу від діяльності з постачання електричної енергії споживачу та/або трейдерської діяльності» зазначається інформація щодо чистого доходу від діяльності з постачання електричної енергії споживачу та/або трейдерської діяльності  за звітний період (графи 1 та 3) та наростаючим підсумком з початку року (графи 2 та 4). У графах 1 та 2 зазначається чистий дохід від діяльності з постачання електричної енергії споживачу та/або з перепродажу електричної енергії, отриманий суб’єктами господарювання, що мають ліцензію на провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу. У графах 3 та 4 зазначається чистий дохід від діяльності з перепродажу електричної енергії, отриманий суб’єктами господарювання, що мають ліцензію на провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності). Додаток 1 заповнюється за підсумками звітного кварталу та подається щоквартально ліцензіатами, зазначеними в пункті 2.2 глави 2 цієї Інструкції.».

2. Ця постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її оприлюднення на офіційному вебсайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

 

Т.в.о. Голови НКРЕКП                                    О.Бабій

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux