Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
День оприлюднення на офіційному веб-сайті Регулятора: 11.03.2026
Постанова
від 10 березня 2026 р. № 367
Київ
Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ


ПОСТАНОВА

10.03.2026 № 367


Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП


Відповідно до законів України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та «Про ринок електричної енергії» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:


1. Унести до глави 2 Порядку формування цін на універсальні послуги, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 05 жовтня 2018 року № 1177, такі зміни:

1) абзац восьмий пункту 2.2 викласти в такій редакції:

«Цр-1РДД_base – середньоарифметичне значення декадних (за перші дві декади) індексів базового навантаження на ринку двосторонніх договорів на місяць, що передував розрахунковому місяцю, які оприлюднюються ТОВ «Українська енергетична біржа» на його офіційному вебсайті в мережі Інтернет, грн/МВт·год;»;

2) абзац п’ятий пункту 2.4 викласти в такій редакції:

«Цф_р-3РДД_base – середньоарифметичне значення декадних індексів базового навантаження на ринку двосторонніх договорів, які оприлюднюються ТОВ «Українська енергетична біржа» на його офіційному вебсайті в мережі Інтернет, у місяці, що передував двом місяцям перед розрахунковим (на квітень 2026 року – місячний індекс базового навантаження на ринку двосторонніх договорів, який оприлюднюється ТОВ «Українська енергетична біржа» на його офіційному вебсайті в мережі Інтернет, у місяці, що передував двом місяцям перед розрахунковим), грн/МВт·год;»;

3) абзац четвертий пункту 2.5 викласти в такій редакції:

«Цр-4РДД_base – середньоарифметичне значення декадних (за перші дві декади) індексів базового навантаження на ринку двосторонніх договорів на місяць, що передував трьом місяцям перед розрахунковим, які оприлюднюються ТОВ «Українська енергетична біржа» на його офіційному вебсайті в мережі Інтернет (на квітень – червень 2026 року – місячний індекс базового навантаження на ринку двосторонніх договорів, який оприлюднюється ТОВ «Українська енергетична біржа» на його офіційному вебсайті в мережі Інтернет, у місяці, що передував трьом місяцям перед розрахунковим), грн/МВт·год;».

2. В абзаці третьому пункту 2.1 глави 2 Порядку формування ціни, за якою здійснюється постачання електричної енергії споживачам постачальником «останньої надії», затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 05 жовтня 2018 року № 1179, цифри та знак «1,3» замінити цифрами та знаком «1,45».

3. Ця постанова набирає чинності з 01 квітня 2026 року, але не раніше дня, наступного за днем її оприлюднення на офіційному вебсайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.


Голова НКРЕКП              Юрій ВЛАСЕНКО

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux