НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ
ПОСТАНОВА
23.09.2025 № 1498
Про припинення дії ліцензії з постачання природного газу, виданої ТОВ «ГАЗ-ОІЛ ГРУПП», та внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 15 червня 2017 року № 773
Відповідно до законів України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», «Про ринок природного газу», Порядку ліцензування видів господарської діяльності, державне регулювання яких здійснюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 03 березня 2020 року № 548, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Припинити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗ-ОІЛ ГРУПП» (код ЄДРПОУ 41202961) дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 15 червня 2017 року № 773, у зв’язку з наявністю в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відомостей про державну реєстрацію припинення юридичної особи.
2. Унести до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 15 червня 2017 року № 773 «Про видачу ліцензій з постачання природного газу ТОВ «А2-ГАЗ», ТОВ «АТС», ТОВ «ЕНЕРГО ПРАЙМ», ТОВ «ЛУГАНСЬКГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ЕНЕРГОСТРАТЕГІЯ», ТОВ «КП «ЕНЕРГО-ТРЕЙД», ТОВ «ГАЗ-ОІЛ ГРУПП», ТОВ «ЦЕНТРНАФТОГАЗПОСТАЧ» та ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ЕКВІВАЛЕНТ» такі зміни:
1) у назві абревіатуру, знаки та слова «ТОВ «ГАЗ-ОІЛ ГРУПП»,» виключити;
2) абзац восьмий резолютивної частини виключити.
У зв’язку з цим абзаци дев’ятий – одинадцятий вважати відповідно абзацами восьмим – десятим.
Голова НКРЕКП Юрій ВЛАСЕНКО