Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
День оприлюднення на офіційному веб-сайті Регулятора: 25.02.2026
Постанова
від 24 лютого 2026 р. № 297
Київ
Про припинення дії ліцензії з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «АТГ», та внесення змін до постанови НКРЕКП від 23 липня 2021 року № 1180

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ


ПОСТАНОВА

24.02.2026 № 297


Про припинення дії ліцензії з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «АТГ», та внесення змін до постанови НКРЕКП від 23 липня 2021 року № 1180


Відповідно до законів України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», «Про ринок електричної енергії», Порядку ліцензування видів господарської діяльності, державне регулювання яких здійснюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 03 березня 2020 року № 548, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:


1. Припинити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛЬФА ТРЕЙД ГАЗ» (код ЄДРПОУ 43272564) дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 23 липня 2021 року № 1180, у зв’язку з наявністю в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відомостей про державну реєстрацію припинення юридичної особи.

2. Унести до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 23 липня 2021 року № 1180 «Про видачу ліцензій з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «АТГ», ТОВ «ЕК ЕНСТРУМ», ТОВ «ЕМА», ТОВ «М2 ІНЖИНІРИНГ», ТОВ «МЕГАВАТТ ПАРТНЕР» та ТОВ «СХІД ЕНЕРГО ЗБУТ» такі зміни:

1) у назві абревіатури та знаки «ТОВ «АТГ»,» виключити;

2) абзац другий резолютивної частини виключити.

У зв’язку з цим абзаци третій – восьмий вважати відповідно абзацами другим – сьомим.

3. Ця постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її оприлюднення на офіційному вебсайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.


Т. в. о. Голови НКРЕКП          Олександр ФОРМАГЕЙ






















Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux