Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
День оприлюднення на офіційному веб-сайті Регулятора: 06.04.2021
День оприлюднення на офіційному веб-сайті Регулятора: 06.04.2021
Постанова
від 01 квітня 2021 р. № 568
Київ
Про накладення штрафу на ТОВ "ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ" за невиконання рішення НКРЕКП

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

ПОСТАНОВА

01.04.2021                    № 568

 

Про накладення штрафу на ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» за невиконання рішення НКРЕКП

 

Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у результаті розгляду 01 квітня 2021 року на засіданні, яке проводилось у формі відкритого слухання, Акта позапланової виїзної перевірки від 15 березня 2021 року № 149, проведеної відповідно до постанови НКРЕКП від 03 березня 2021 року № 371 «Про проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ», на підставі посвідчення на проведення позапланової виїзної перевірки від 03 березня 2021 року № 174, установлено, що ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» (код ЄДРПОУ 41823846) не виконано рішення НКРЕКП, а саме пункт 2 постанови НКРЕКП від 16 грудня 2020 року № 2421 «Про накладення штрафу на ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та здійснення заходів державного регулювання» щодо обов’язку у строк до 15 січня 2021 року привести свої дії стосовно гр. Жадька В. Г. у відповідність до вимог законодавства шляхом укладання договору про купівлю-продаж електричної енергії за «зеленим» тарифом приватним домогосподарством із зазначенням коефіцієнта «зеленого» тарифу з дати подачі споживачем заяви-повідомлення про встановлення генеруючої установки, із веденням розрахунків з дати встановлення засобу обліку, про що до 01 лютого 2021 року поінформувати НКРЕКП та Сектор НКРЕКП у Чернігівській області з наданням належним чином завірених копій підтвердних документів.

Відповідно до статей 17, 19 та 22 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та статті 77 Закону України «Про ринок електричної енергії» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

Накласти штраф у розмірі 17 000 (сімнадцять тисяч) гривень на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» (код ЄДРПОУ 41823846) за невиконання рішення НКРЕКП, а саме пункту 2 постанови НКРЕКП від 16 грудня 2020 року № 2421 «Про накладення штрафу на ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та здійснення заходів державного регулювання» щодо обов’язку у строк до 15 січня 2021 року привести свої дії стосовно гр. Жадька В. Г. у відповідність до вимог законодавства шляхом укладання договору про купівлю-продаж електричної енергії за «зеленим» тарифом приватним домогосподарством із зазначенням коефіцієнта «зеленого» тарифу з дати подачі споживачем заяви-повідомлення про встановлення генеруючої установки, із веденням розрахунків з дати встановлення засобу обліку, про що до 01 лютого 2021 року поінформувати НКРЕКП та Сектор НКРЕКП у Чернігівській області з наданням належним чином завірених копій підтвердних документів.

Зазначена сума штрафу має бути сплачена до Державного бюджету України у 30-денний строк з дня одержання копії рішення про накладення штрафу (код бюджетної класифікації 21081100 «Адміністративні штрафи та інші санкції»).

 

Голова НКРЕКП                                              В.Тарасюк

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux