Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
День оприлюднення на офіційному веб-сайті Регулятора: 01.04.2021
День оприлюднення на офіційному веб-сайті Регулятора: 01.04.2021
Постанова
від 31 березня 2021 р. № 536
Київ
Про накладення штрафу на АТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" за невиконання рішення НКРЕКП та здійснення заходів державного регулювання

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

ПОСТАНОВА

31.03.2021                    № 536

 

Про накладення штрафу на АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» за невиконання рішення НКРЕКП та здійснення заходів державного регулювання

 

Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у результаті розгляду 31 березня 2021 року на засіданні, яке проводилось у формі відкритого слухання, Акта позапланової виїзної перевірки від 15 березня 2021 року № 150, проведеної відповідно до постанови НКРЕКП від 03 березня 2021 року № 370 «Про проведення позапланової виїзної перевірки АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО», на підставі посвідчення на проведення позапланової виїзної перевірки від 03 березня 2021 року № 175, установлено, що АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» (код ЄДРПОУ 22815333) не виконано рішення НКРЕКП, а саме пункт 2 постанови НКРЕКП від 23 грудня 2020 року № 2722 «Про застереження АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та здійснення заходів державного регулювання» щодо обов’язку АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» у строк до 01 лютого 2021 року привести свої дії стосовно гр. Пампури С. А. у відповідність до вимог пункту 2.4.2 глави 2.4 розділу II Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 312 (далі – Правила роздрібного ринку електричної енергії), шляхом визначення в паспорті точки розподілу та договорі споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії величини дозволеної до використання потужності з урахуванням технічних характеристик зовнішніх електричних мереж об'єкта споживача, про що до 15 лютого 2021 року поінформувати НКРЕКП та Сектор НКРЕКП у Чернігівській області з наданням належним чином завірених копій підтвердних документів.

Відповідно до статей 17, 19 та 22 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

1. Відповідно до пунктів 11 та 12 частини першої статті 17, статей 19 та 22 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та статті 77 Закону України «Про ринок електричної енергії» накласти штраф у розмірі 170 000 (сто сімдесят тисяч) гривень на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» (код ЄДРПОУ 22815333) за невиконання рішення НКРЕКП, а саме пункту 2 постанови НКРЕКП від 23 грудня 2020 року № 2722 «Про застереження АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та здійснення заходів державного регулювання» щодо обов’язку АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» у строк до 01 лютого 2021 року привести свої дії стосовно гр. Пампури С. А. у відповідність до вимог пункту 2.4.2 глави 2.4 розділу II Правил роздрібного ринку електричної енергії шляхом визначення в паспорті точки розподілу та договорі споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії величини дозволеної до використання потужності з урахуванням технічних характеристик зовнішніх електричних мереж об'єкта споживача, про що до 15 лютого 2021 року поінформувати НКРЕКП та Сектор НКРЕКП у Чернігівській області з наданням належним чином завірених копій підтвердних документів.

Зазначена сума штрафу має бути сплачена до Державного бюджету України у 30-денний строк з дня одержання копії рішення про накладення штрафу (код бюджетної класифікації 21081100 «Адміністративні штрафи та інші санкції»).

2. Відповідно до пункту 1 частини першої та пункту 1 частини другої статті 17 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», у межах здійснення заходів державного регулювання, зобов’язати АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» у строк до 05 травня 2021 року привести свої дії стосовно гр. Пампури С. А. у відповідність до вимог пункту 2.4.2 глави 2.4 розділу II Правил роздрібного ринку електричної енергії шляхом визначення в паспорті точки розподілу та договорі споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії величини дозволеної до використання потужності з урахуванням технічних характеристик зовнішніх електричних мереж об'єкта споживача, про що до 20 травня 2021 року поінформувати НКРЕКП та Сектор НКРЕКП у Чернігівській області з наданням належним чином завірених копій підтвердних документів.

 

Голова НКРЕКП                                              В.Тарасюк

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux