Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
День оприлюднення на офіційному веб-сайті Регулятора: 16.07.2021
Листи НКРЕКП
від 19 січня 2017 р. № 587/22.2/7-17
Київ
Лист від 19.01.2017 № 587/22.2/7-17 «Щодо надання інформації» [Щодо проводення постійного моніторингу та аналізу ситуації на ринку перероблення та захоронення побутових відходів і прогнозування стану розвитку таких ринків]

Дата розміщення на сайті: 19.01.2017

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ЛИСТ

19.01.2017            № 587/22.2/7-17

Щодо надання інформації 

Обласні, Київська міська

державні адміністрації

Відповідно до частини першої статті 2 Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг» (далі – Закон) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП), є органом державного регулювання у сфері комунальних послуг.

Згідно з пунктом 1 частини першої статті 6 Закону НКРЕКП бере участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері перероблення та захоронення побутових відходів.

Пунктом 3 частини першої статті 6 Закону визначається, що НКРЕКП встановлює вимоги щодо провадження суб’єктами природних монополій господарської діяльності, яка не належить до сфери природних монополій, якщо така діяльність має вплив на ринок, що перебуває у стані природної монополії.

Відповідно до частини першої статті 5 Закону України «Про природні монополії» захоронення побутових відходів є природною монополією.

Пунктом 5 частини першої статті 6 Закону встановлюється, що НКРЕКП проводить постійний моніторинг та аналіз ситуації на ринках, що перебувають у стані природних монополій, зокрема, у сфері захоронення побутових відходів та прогнозування стану розвитку такого ринку.

Згідно з пунктом 2 частини другої статті 6 Закону для забезпечення виконання покладених на НКРЕКП завдань і функцій НКРЕКП має право отримувати від місцевих органів виконавчої влади документи, матеріали, статистичну та іншу інформацію.

Відповідно до частини другої статті 1 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» місцева державна адміністрація є місцевим органом виконавчої влади.

У зв’язку з викладеним вище просимо організувати роботу з підготовки та надання НКРЕКП зведеної інформації щодо здійснення господарської діяльності суб’єктами господарювання у сфері поводження з побутовими відходами (вивезення, перероблення та захоронення побутових відходів) за формою, наведеною у додатку № 1 до цього листа, а також зведеної інформації згідно із формами, наведеними у додатках №№ 2, 3, 4.

Указану вище інформацію за відповідними формами з урахуванням роз’яснення щодо їх заповнення, наведеного у додатку № 5 до цього листа, необхідно надати в паперовому та електронному вигляді.

Звертаємо увагу, що зважаючи на значний обсяг звітної інформації, яка надається до НКРЕКП, та для забезпечення її якості та достовірності термін виконання подовжено до 28.02.2017.

Актуальні форми додатків та роз’яснення до їх заповнення для завантаження в електронному вигляді розміщені на сайті НКРЕКП: www.nerc.gov.ua у розділі «Відходи» / «Інформація для суб’єктів господарювання».

Адреса для відправлення файлів у електронному вигляді: wasteregulation@nerc.gov.ua.

Контактна особа Вербова Ганна Георгіївна, Управління з питань формування та реалізації державної політики у сфері поводження з побутовими відходами, тел (044) 207-19-72.

Член НКРЕКП            В. Євдокімов

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux