Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
День оприлюднення на офіційному веб-сайті Регулятора: 19.07.2021
Листи НКРЕКП
від 18 березня 2016 р. № 2531/22/7-16
Київ
Лист від 18.03.2016 № 2531/22/7-16 «Щодо надання інформації» [Щодо проводення постійного моніторингу та аналізу ситуації на ринку перероблення та захоронення побутових відходів і прогнозування стану розвитку таких ринків]

Дата розміщення на сайті: 18.03.2016

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ЛИСТ

18.03.2016           № 2531/22/7-16

Щодо надання інформації

Обласні, Київська міська

державні адміністрації

Відповідно до повноважень, наданих Положенням про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі − НКРЕКП), затвердженого Указом Президента України від 10 вересня 2014 року № 715/2014, НКРЕКП є державним колегіальним органом, що здійснює державне регулювання діяльності у сферах енергетики та комунальних послуг, у тому числі з перероблення та захоронення побутових відходів.

На виконання покладених завдань, НКРЕКП проводить постійний моніторинг та аналіз ситуації на ринку перероблення та захоронення побутових відходів і прогнозування стану розвитку таких ринків.

З огляду на вищевикладене, просимо організувати роботу з підготовки та надання НКРЕКП зведеної інформації щодо здійснення господарської діяльності суб’єктами господарювання у сфері поводження з побутовими відходами за формою наведеною у додатку № 1 до цього листа, а також зведену інформацію від структурних підрозділів місцевих органів влади, які опікуються питаннями житлово-комунального господарства згідно із формами, наведеними в додатках № 2, 3, 4 та з врахуванням роз'яснення щодо заповнення, наведеного у додатку № 5 до цього листа у термін до 15.04.2016 р. в паперовому та електронному вигляді.

Звертаємо увагу, що форми додатків та роз'яснення до їх заповнення для завантаження у електронному вигляді розміщені на сайті НКРЕКП: www.nerc.gov.ua у розділі «Відходи» /«Інформація для суб'єктів господарювання».

Адреса для відправлення файлів у електронному вигляді: Wasteregulation@nkp.gov.ua.

Контактна особа: начальник відділу з питань формування та реалізації державної політики у сфері поводження з побутовими відходами Малицька Олена Володимирівна, тел./факс (044) 207-19-72.

Додатки: 6 аркушів в 1-му примірнику.

Член Комісії        В. Євдокімов

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux