UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини28.05.2021 13:46
версія для друку


Регулятор звітує про результати діяльності у 2020 році та виконання плану державного контролю


26 травня 2021 року на відкритому засіданні НКРЕКП затвердила Звіт про результати діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у 2020 році (Річний звіт, постанова № 893) та прийняла рішення про його оприлюднення на своєму офіційному вебсайті (див. тут) у формі відкритих даних відповідно до вимог статей 14 та 24 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

У Річному звіті представлена інформація щодо здійснення функцій та повноважень Регулятора, результати діяльності та огляд функціонування в 2020 році енергетичної галузі та сфери комунальних послуг, а також аналіз основних змін за рік та основні заходи, вжиті НКРЕКП щодо реформування енергетичних ринків, розвитку комунальної сфери, удосконалення тарифного регулювання природних монополій, захисту прав споживачів, здійснення Регулятором державного контролю у відповідних сферах тощо.

 

До Річного звіту згідно зі статтею 19 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» включено Звіт про виконання річного плану державного контролю суб’єктів господарювання, що провадять діяльність на ринках у сферах енергетики та комунальних послуг, у 2020 році, (розділ 7 «Контроль за виконанням ліцензійних  умов та правил здійснення господарської діяльності»). Річний план державного контролю суб’єктів господарювання, що провадять діяльність на ринках у сферах енергетики та комунальних послуг, на 2020 рік був затверджений постановою НКРЕКП від 26.11.2019 № 2503 (зі змінами).

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)