UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини05.11.2020 11:38
версія для друку


Ольга Бабій взяла участь у вебінарі на тему: «Тарифо- та ціноутворення в енергетичному секторі: доступ до інформації та об’єктивне висвітлення теми» в рамках освітньої ініціативи «Прозорість та технічна грамотність в енергетичній журналістиці»


29 жовтня Членкиня НКРЕКП Ольга Бабій взяла участь у вебінарі на тему: «Тарифо- та ціноутворення в енергетичному секторі: доступ до інформації та об’єктивне висвітлення теми». Вебінар відбувся в рамках освітньої ініціативи «Прозорість та технічна грамотність в енергетичній журналістиці», яку Національна спілка журналістів України реалізує в рамках грантової діяльності USAID Проєкту енергетичної безпеки. Метою ініціативи є забезпечення прозорості та технічної грамотності у висвітленні в медіа тем, пов’язаних з енергетичними реформами, та сприяння посиленню енергетичної безпеки України шляхом ефективної комунікації.

 

Ольга Бабій розповіла про те як формуються та від чого залежать суми у платіжках, хто обмежує апетити монополістів на цьому ринку та хто захищає права споживачів і які функції при цьому державного Регулятора.

 

Освітній курс: «Енергетика для журналістів» в рамках освітньої ініціативи «Прозорість та технічна грамотність в енергетичній журналістиці»


 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)