UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 Документи
Головна сторінка  /  Документи  /  Постанови  /  2021 року  /  НКРЕКП, Постанова від 26.05.2021 № 853 "Про доступ до пропускної спроможності міждержавних перетинів"версія для друку


День оприлюднення на офіційному веб-сайті Регулятора: 26.05.2021

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

ПОСТАНОВА

26.05.2021                    № 853

 

Про доступ до пропускної спроможності міждержавних перетинів

 

Відповідно до законів України «Про ринок електричної енергії» та «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

1. Анулювати результати річних аукціонів, на яких розподілено пропускну спроможність на 2021 рік у частині міждержавних перетинів між Україною та державами, які не є сторонами Енергетичного Співтовариства.

Оператору системи передачі відшкодувати переможцям аукціону кошти, сплачені за пропускну спроможність, що розподілена на річних аукціонах на 2021 рік у частині міждержавних перетинів між Україною та державами, які не є сторонами Енергетичного Співтовариства.

2. Обмежити доступну пропускну спроможність для імпорту електричної енергії в Україну, що розподіляється на місячних та добових аукціонах, у частині міждержавних перетинів між Україною та державами, які не є сторонами Енергетичного Співтовариства, до 0 МВт.

3. Заходи, передбачені пунктами 1 та 2 цієї постанови, не застосовуються до таких міждержавних ліній електропередачі:

ЛЕП-110 кВ Добрянка – Терехівка;

ЛЕП-110 кВ Славутич – Комарин;

ЛЕП-35 кВ Кортеліси – Мокрани;

ЛЕП-0,4 кВ Кошари – Ритець.

4. Виробникам електричної енергії, що здійснюють виробництво електричної енергії з використанням вугілля:

1) забезпечувати накопичення вугілля на кінець кожного місяця 2021 року для теплових електростанцій та теплоелектроцентралей відповідно до графіка накопичення вугілля, затвердженого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики в електроенергетичному комплексі;

2) щоденно подавати оператору системи передачі інформацію щодо стану накопичення вугілля.

5. Оператору системи передачі щомісяця до другого робочого дня місяця, наступного за звітним, надавати Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, та центральному органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики в електроенергетичному комплексі, інформацію та висновки щодо стану накопичення палива виробниками електричної енергії, що здійснюють виробництво електричної енергії з використанням вугілля, відповідно до графіка накопичення вугілля, затвердженого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики в електроенергетичному комплексі.

6. Ця постанова набирає чинності з дня її прийняття та діє до 01 жовтня  2021 року.

 

Голова НКРЕКП                                  В.Тарасюк

   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)