UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 Документи
Головна сторінка  /  Документи  /  Постанови  /  2018 року  /  НКРЕКП, Постанова від 26.10.2018 № 1268 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо передачі даних побутових та малих непобутових споживачів постачальнику електричної енергії, на якого відповідно до Закону України "Про ринок електричної енергії" покладається виконання функції універсальної послуги на закріпленій території"версія для друку


День оприлюднення на офіційному веб-сайті Регулятора: 01.11.2018

 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

ПОСТАНОВА

26.10.2018                    № 1268

 

Про затвердження Методичних рекомендацій щодо передачі даних побутових та малих непобутових споживачів постачальнику електричної енергії, на якого відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» покладається виконання функції універсальної послуги на закріпленій території

 

Відповідно до статей 6, 63 та пункту 13 розділу XVII «Прикінцеві та перехідні» положення Закону України «Про ринок електричної енергії» (далі – Закон) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

1. Затвердити Методичні рекомендації щодо передачі даних побутових та малих непобутових споживачів постачальнику електричної енергії, на якого відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» покладається виконання функції універсальної послуги на закріпленій території (далі – Методичні рекомендації), що додаються.

2. Рекомендувати суб’єктам господарювання, які провадять діяльність з передачі електричної енергії локальними (місцевими) електричними мережами та постачання електричної енергії за регульованим тарифом, які мають намір отримати ліцензію на розподіл електричної енергії та на яких не поширюються вимоги пункту 13 розділу XVII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону, здійснити передачу даних побутових та малих непобутових споживачів відповідному постачальнику універсальної послуги на закріпленій території відповідно до цих Методичних рекомендацій до дня, що є останнім днем здійснення постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

Голова НКРЕКП                                              О.Кривенко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Постанова НКРЕКП

26.10.2018 № 1268

 

Методичні рекомендації щодо передачі даних побутових та малих непобутових споживачів постачальнику електричної енергії, на якого відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» покладається виконання функції універсальної послуги на закріпленій території

 

1. Ці Методичні рекомендації розроблені з метою надання методологічної допомоги при здійсненні заходів з відокремлення оператора системи розподілу та визначають механізм передачі даних побутових та малих непобутових споживачів постачальнику електричної енергії, на якого відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» (далі – Закон) покладається виконання функції універсальної послуги на закріпленій території (далі – ПУП), суб’єктами господарювання, які провадять діяльність з передачі електричної енергії локальними (місцевими) електричними мережами та постачання електричної енергії за регульованим тарифом, які мають намір отримати ліцензію на розподіл електричної енергії та на яких не поширюються вимоги пункту 13 розділу XVII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону (далі – ліцензіати).

2. Терміни в цих Методичних рекомендаціях вживаються у значеннях, наведених у законах України «Про ринок електричної енергії», «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та інших нормативно-правових актах.

3. Ліцензіат на виконання вимог Закону зобов’язаний визначити та сформувати перелік споживачів, які відповідно до статті 1 Закону належать до категорії побутових та малих непобутових споживачів (далі – споживачі).

4. До дня передачі даних відповідно до додатка 1 до цих Методичних рекомендацій (далі – передача даних) ліцензіат інформує таких споживачів про завершення надання послуг з постачання електричної енергії за регульованим тарифом та про необхідність передачі їх даних до ПУП.

5. До дня, що є останнім днем здійснення постачання електричної енергії за регульованим тарифом, ліцензіат забезпечує контрольне зняття показів лічильників споживачів у випадку, якщо останнє контрольне зняття показів лічильника відбулось більше ніж за 3 місяці до дати затвердження цих Методичних рекомендацій.

6. За 30 днів до дня, що є останнім днем здійснення постачання електричної енергії за регульованим тарифом, ліцензіат забезпечує передачу даних, у тому числі персональних даних з дотриманням чинного законодавства, відповідно до додатка 1 (крім графи 17) та додатка 2 (крім графи 14) до цих Методичних рекомендацій в електронному вигляді у форматі «xls».

7. До дня, що є останнім днем здійснення постачання електричної енергії за регульованим тарифом, ліцензіат забезпечує передачу повних даних відповідно до додатка 1 до цих Методичних рекомендацій в електронному вигляді у форматі «xls», яка оформлюється актом про передачу даних.

8. Протягом 10 робочих днів від дня, що є останнім днем здійснення постачання електричної енергії за регульованим тарифом, ліцензіат уточнює інформацію щодо споживання електричної енергії й стану розрахунків та оновлює дані, передані до ПУП.

9. Перелік ПУП визначений у додатку 3 до цих Методичних рекомендацій.

 

Директор Департаменту

стратегічного розвитку та планування                                    В.Цаплін

 

Додатки див. тут.

 

   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)