UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 Документи
Головна сторінка  /  Документи  /  Накази  /  2018 року  /  НКРЕКП, Наказ від 16.10.2018 № 40 "Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію і яким надається гриф обмеження доступу "Для службового користування" в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг"версія для друку


День оприлюднення на офіційному веб-сайті Регулятора: 17.10.2018

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

НАКАЗ

16.10.2018                    № 40

 

Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію і яким надається гриф обмеження доступу «Для службового користування» в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

 

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05 травня 2011 року № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 736, НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити Перелік відомостей, що становлять службову інформацію і яким надається гриф обмеження доступу «Для службового користування» в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що додається.

2. Встановити, що державні службовці та керівники структурних підрозділів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП), несуть відповідальність за недотримання  вимог Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 736, згідно із законодавством.

3. Управлінню адміністративної діяльності довести до відома керівників структурних підрозділів НКРЕКП цей наказ та Перелік відомостей, що становлять службову інформацію і яким надається гриф обмеження доступу «Для службового користування» в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, для подальшого ознайомлення керівниками працівників підпорядкованих підрозділів.

4. Відділу інформації та комунікацій з громадськістю розмістити Перелік відомостей, що становлять службову інформацію і яким надається гриф обмеження доступу «Для службового користування» в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на офіційному веб-сайті НКРЕКП.

5. Визнати таким, що втратив чинність, наказ НКРЕКП від 17 червня 2016 року № 115 «Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію і яким надається гриф обмеження доступу «Для службового користування» в НКРЕКП».

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова НКРЕКП                                              О.Кривенко 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказом НКРЕКП

16.10.2018 № 40

 

ПЕРЕЛІК

відомостей, що становлять службову інформацію і яким надається гриф обмеження доступу «Для службового користування» в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

 

1. Організаційно-управлінська діяльність

1.1. Відомості, що містяться у документах, надісланих до НКРЕКП з грифом «Для службового користування».

1.2. Відомості, створені з використанням інформації, що міститься у документах, надісланих до НКРЕКП з грифом «Комерційна таємниця».

1.3. Протоколи та доручення, оформлені за результатами засідань НКРЕКП, що проведені в режимі закритих слухань з питань, розгляд яких пов’язаний з інформацією з обмеженим доступом (конфіденційною, таємною та службовою).

1.4. Відомості, що містяться у листах, довідках, висновках та інших документах, що не становлять державної таємниці, але розголошення яких може завдати істотної шкоди інтересам національної безпеки, територіальній цілісності або громадському порядку, здоров’ю населення, репутації та правам інших осіб, призвести до розголошення конфіденційної інформації, сприяти заворушенням або вчиненню злочинів тощо.

1.5. Особові справи працівників НКРЕКП.

1.6. Інформація про працівників НКРЕКП, що зберігається в програмі «Картка».

1.7. Бюлетені для таємного голосування з обрання на посаду Голови НКРЕКП.

1.8. Протоколи засідань з обрання Голови НКРЕКП.

1.9. Реєстри видачі бюлетенів для таємного голосування з обрання Голови НКРЕКП.

 

2. Сфера оборони

2.1. Відомості про заходи мобілізаційної підготовки та мобілізаційного плану на особливий період НКРЕКП, якщо вони не включені до Зводу відомостей, що становлять державну таємницю, затвердженого наказом Служби безпеки України від 12 серпня 2005 року № 440 (далі – ЗВДТ).

2.2. Зведені відомості про кількість працюючих та заброньованих військовозобов’язаних у НКРЕКП, а також Перелік посад та професій, за якими вони бронюються.

2.3. Відомості про організацію здійснення планування та звітності у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру за окремими показниками і в цілому.

 

3. Сфера економіки та науки

3.1. План фінансування фонду ядерно-паливного циклу, якщо він не містить відомостей, що становлять державну таємницю.

3.2.  Вартісні характеристики ядерного палива.

3.3. Зведені відомості про стан банківських рахунків Дирекції ДП «НАЕК «Енергоатом» та його відособлених підрозділів.

3.4. Відомості про сукупні витрати на ядерне пальне ДП «НАЕК «Енергоатом».

3.5. Відомості про систематизовані та узагальнені дані щодо результатів експлуатації тепловидільних елементів (ТВЕЛ) і тепловидільних збірок (ТВЗ).

3.6. Відомості про кількість радіоактивних відходів (РАВ), відпрацьованого ядерного палива.

3.7. Зведені відомості (списки, переліки, бази даних, внутрішні документи) про українських та іноземних замовників, підрядників, постачальників, споживачів, спонсорів, посередників та інших партнерів, що перебувають у ділових відносинах з підприємством, а також його конкурентів, якщо зазначені відомості не містяться у відкритих засобах масової інформації, ДП «НАЕК «Енергоатом».

3.8. Зведені дані щодо структури тарифів ДП «НАЕК «Енергоатом» на електричну та теплову енергію, вироблену на атомних електростанціях.

3.9. Відомості, що містяться в службових записках, зверненнях, листуванні, актах та невід’ємних частинах актів планових та позапланових перевірок, поданнях та постановах щодо фактичних витрат та структури тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії, вироблених на атомних електростанціях ДП «НАЕК «Енергоатом».

 

4. Сфера зовнішніх відносин

4.1. Плани забезпечення режиму секретності під час перебування іноземних делегацій, груп та іноземних громадян у НКРЕКП.

4.2. Листування та зміст нормативних документів НКРЕКП щодо питань порядку охорони державної таємниці, а також службової інформації під час прийому іноземних делегацій, груп та іноземних громадян і проведення роботи з ними.

4.3. Відомості про конфіденційну інформацію відповідно до міжнародних договорів (контрактів) та угод, якщо вони містять такі вимоги.

4.4. Відомості про зміст директив, вказівок делегаціям, що представляють державу на міжнародних переговорах (консультаціях, нарадах, форумах та семінарах) із зовнішньоекономічних (зовнішньополітичних) питань, або супровідні матеріали, що містять інформацію з обмеженим доступом, додатково до тих, що становлять державну таємницю.

 

5. Сфера державної безпеки

5.1. Відомості про службові розслідування при виявленні випадків розголошення державної таємниці, втрати документів, що містять таємну або службову інформацію.

5.2. Інструкції (положення) про організацію роботи Режимно-секретного сектору.

5.3. Номенклатура посад працівників НКРЕКП, перебування на яких потребує оформлення допуску та надання доступу до державної таємниці.

5.4. Номенклатура секретних справ НКРЕКП.

5.5. Акти передачі секретних документів на період відпустки завідувача Режимно-секретного сектору.

5.6. Відомості про обізнаність працівників НКРЕКП з державною таємницею (без розкриття змісту таємної інформації).

5.7. Сукупні дані про особу, якій надано допуск та доступ до державної таємниці (прізвище, ім’я, по батькові, дата та місце народження, місце проживання, посада, найменування органу, підрозділу, номер і дата розпорядження Служби безпеки України про надання допуску, номер та дата наказу НКРЕКП про надання доступу, що містяться в облікових картках та журналах).

5.8. Відомості про стан охорони державної таємниці в НКРЕКП (річний звіт, акти перевірок організації та забезпечення режиму секретності, акти перевірок наявності матеріальних носіїв секретної інформації та інших, пов’язаних з охороною державної таємниці).

5.9. Відомості щодо перегляду грифів секретності та знищення матеріальних носіїв секретної інформації (акти за результатами перегляду грифів секретності, акти про знищення секретних документів, листування) та з грифом обмеження доступу «Для службового користування».

5.10. Зведені відомості щодо забезпечення режиму секретності у разі правового режиму воєнного чи надзвичайного стану (особливого періоду).

5.11. Відомості за окремими показниками про організацію, запровадження заходів та стан технічного захисту інформації на об’єктах інформаційної діяльності або інформаційно-телекомунікаційних систем, за винятком відомостей, що віднесені до державної таємниці.

5.12. Зведені відомості про результати обстежень режимних приміщень, які не підпадають під дію ЗВДТ.

5.13. Книги та журнали обліку матеріальних носіїв секретної інформації та з грифом обмеження доступу «Для службового користування».

5.14. Відомості про систему охорони та внутрішньооб'єктовий режим. Відомості про схеми розташування технічної охоронної і протипожежної сигналізації в НКРЕКП.

5.15. Відомості про Національну систему конфіденційного зв'язку. Відомості про способи захисту телефонної мережі від несанкціонованого доступу.

5.16. Листування зі Службою безпеки України та Міністерством внутрішніх справ України за їх письмовими зверненнями під час контррозвідувального супроводу або оперативно-розшукової діяльності щодо захисту економіки держави стосовно виконання завдань, покладених на НКРЕКП Законом України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

5.17. Інформація про оперативну і слідчу роботу органів прокуратури, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України у тих випадках, коли її розголошення може зашкодити оперативним заходам, розслідуванню.

5.18. Відомості про організаційні засоби та заходи технічного захисту конфіденційної інформації ДП «НАЕК «Енергоатом».

5.19. Відомості щодо програмного та комп'ютерного забезпечення ДП «НАЕК «Енергоатом» та його стану.

5.20. Відомості про порядок організаційного та технічного захисту інформації з обмеженим доступом під час підготовки та проведення прийому іноземних делегацій, груп та іноземних громадян і проведення роботи з ними, що містяться у планах, листах, довідках, оглядах.

5.21. Відомості про порядок і стан організації технічного захисту і доступу до інформації з обмеженим доступом (конфіденційною, таємною та службовою) в НКРЕКП.

 

Примітка: Зазначені в цьому Переліку відомості надаються органам державної влади, контролюючим і правоохоронним органам на підставі відповідних письмових запитів у порядку, передбаченому законодавством України, за письмовою вказівкою Голови НКРЕКП.

 

Завідувач Режимно-секретного сектору                                             О.Церковна

   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)