Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

31.10.2017

Результат засідання за 31 жовтня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 31 жовтня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ГАЗОВА КОМПАНІЯ «ЧЕРКАСИ-ГАЗ»;

ТОВ « УКРТРАНЗИТГАЗ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ТАВАНЬ СОЛАР 2»;

ТОВ «ЕПГ «ЮГЕНЕРГОПРОМТРАНС»;

СТОВ «ЗОРЯ»;

ПРАТ «ГНІДАВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД».

 

3. Видати ТОВ «УКРСЕТІНЖИНІРІНГ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії.

 

4. Видати ТОВ «УКРЕКО-ІНДАСТРІ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з перероблення побутових відходів.

 

5. Видати ТОВ «ІНЕКОТЕХ УКРАЇНИ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів.

 

6. Переоформити ТОВ «ЕНЕРГІЯ КАРПАТ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії на безстрокову.

 

7. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 17.10.2017 № 1259 «Про видачу ліцензії з виробництва електричної енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВІНДКРАФТ ТАВРІЯ».

 

8. Залишити ТОВ «ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО» заяви на видачу ліцензій з постачання та з розподілу електричної енергії без розгляду.

 

9. Схвалити ПрАТ «Кіровоградобленерго» зміни до інвестиційної програми на 2017 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

10. Внести зміни до кошторису ДП «Енергоринок» на 2017 рік.

 

11. Затвердити нормативи відрахувань коштів на поточні рахунки постачальників електричної енергії за регульованим тарифом та на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії на листопад 2017 року.

 

12. Затвердити реєстр нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на листопад 2017 року.

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов:

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання» (з 1 січня 2018 року);

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для приватних домогосподарств» (з 1 січня 2018 року).

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов:

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «Ренджи Тростянець» (СЕС «Миколаївка»);

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ФРІ-ЕНЕРДЖИ» (СЕС «Мала Лепетиха»);

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЦЕТУЛЯ СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПП «РУФ ПРОДЖЕКТ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «РЕНЕР»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.09.2017 № 1185» (ТОВ «Ренджи Тростянець» (СЕС «Миколаївка»), ТОВ «ФРІ-ЕНЕРДЖИ» (СЕС «Мала Лепетиха»), ТОВ «ЦЕТУЛЯ СОЛАР» (СЕС «Приозерна»), ПП «РУФ ПРОДЖЕКТ», ТОВ «РЕНЕР» (ГЕС на р. Яновець Закарпатська обл., Тячівський р-н, с. Руська Мокра)).


15. Скасувати тарифи на теплову енергію та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води за категоріями споживачів:

КП «Здолбунівкомуненергія» Здолбунівської міської ради;

КП «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської області;

КП «Дубнокомуненергія» Дубенської міської ради;

Первомайському комунальному підприємству «Тепломережі»;

КП «Глухівський тепловий район»;

КП «Теплогарант» (м. Конотоп);

КП «Костопількомуненергія»;

КП «Вишнівськтеплоенерго» Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області;

КП «Теплоенерго» (м. Кременчук);

КП «Ромникомунтепло» РМР;

КП «Шосткинський казенний завод «Імпульс»;

ТОВ «НіжинТеплоМережі».

 

16. Прийняти постанову «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 09 грудня 2016 року № 2155» щодо перегляду тарифу на відпуск електричної енергії гідроелектростанціями ДП «НАЕК «Енергоатом» з 1 листопада 2017 року.

 

17. Продовжити розгляд питань про:

схвалення проекту постанови «Про встановлення тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії ПАТ «Сумське НВО»;

схвалення проекту постанови «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.09.2017 № 1185» (ТОВ «АЛЬТЕН-ТРОСТЯНЕЦЬ» (3 пусковий комплекс СЕС Вінницька обл., Тростянецький р-н, смт. Тростянець, вул. Садова, 17).

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux