Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

31.05.2023

Результат засідання за 31 травня 2023 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 31 травня 2023 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ЕЛЕКТРІЯ ЮА»;

2) ТОВ «ЮКРЕЙН ЕНЕРДЖИ САПЛАЙ».

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «ПРИДНІПРОВСЬКИЙ ОЕЗ»;

2) ТОВ «КОСАРІ-ЕНЕРГІЯ».

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ЕК «ЗАХІД»;

2) ТОВ «ЕК «ПІВДЕНЬ»;

3) ТОВ «ЕЛЕКТРІЯ ЮА»;

4) ТОВ «СЄВАС»;

5) ТОВ «ЮКРЕЙН ЕНЕРДЖИ САПЛАЙ».

4. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 26 грудня 2022 року № 1839 (уточнення території провадження господарської діяльності з розподілу природного газу ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»).

5. Зупинити дію ліцензії з розподілу природного газу, виданої АТ «ДНІПРОГАЗ».

6. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ».

7. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА».

8. Відновити дію ліцензії з виробництва електричної енергії, виданої ТОВ «ІНДІАН СОЛАР МЛІЇВ», та визнати такою, що втратила чинність, постанову НКРЕКП від 02 травня 2023 року № 800.

9. Унести зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 07 листопада 2017 року № 1349 (про зміну найменування та місцезнаходження об’єкта електроенергетики).

10. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання».

11. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 лютого 2023 року № 355» щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2023 рік.

12. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програм АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2022 рік.

13. Прийняти постанову НКРЕКП «Про припинення розгляду спору між АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» та ПрАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО»

14. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2022 року № 1943» (щодо встановлення розміру нормативних втрат та виробничо-технологічних витрат природного газу ДНІПРОВСЬКІЙ ФІЛІЇ ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»).

15. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2022 року № 1944» (щодо встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу ДНІПРОВСЬКІЙ ФІЛІЇ ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»).

16. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2022 року № 1945» (щодо затвердження Плану розвитку газорозподільної системи на 2023 – 2032 роки ДНІПРОВСЬКОЇ ФІЛІЇ ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»).

17. Прийняти постанову НКРЕКП «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 27 грудня 2022 року № 1860».

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (щодо вдосконалення процедури зміни постачальника природного газу для споживачів, що не є побутовими).

19. Накласти штраф на ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

20. Перенести розгляд питання про недотримання ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд Акта планової перевірки).

21. Застерегти ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд Акта позапланової виїзної перевірки).

22. Накласти штраф на АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

23. Накласти штраф на ТОВ «ТЕРНОПІЛЬЕЛЕКТРОПОСТАЧ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

24. Застерегти ТОВ «ТЕРНОПІЛЬЕЛЕКТРОПОСТАЧ» щодо недопущення надалі порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

25. Застерегти ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ» щодо недопущення надалі порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

26. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 14 липня 2021 року № 1146 («Про накладення штрафу на АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання»).

27. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 22 березня 2023 року № 63-р («Про усунення порушень ТОВ «ПРИРОДНІ ЕНЕРГОДЖЕРЕЛА»).

28. Унести зміни до розпорядження НКРЕКП від 14 березня 2023 року № 52-р («Про усунення порушень ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»).

29. Унести зміни до розпорядження НКРЕКП від 14 березня 2023 року № 61-р («Про усунення порушень ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»).

30. Провести позапланову невиїзну перевірку ТОВ «ГАЗЕНЕРГО-ТРЕЙД» (за зверненням Рахункової палати).

31. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» (за заявою ліцензіата).

32. Провести позапланову невиїзну перевірку ТОВ «ЕНЕРДЖІ ПУЛ» (щодо перевірки достовірності наданої інформації).

33. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «МІДБОР», ТОВ «НАША ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ», ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ ПУЛЬС» та ТОВ «ЕНЕРГОПРОСПЕКТ» (щодо виконання рішення НКРЕКП).

34. Прийняти постанову НКРЕКП «Про прийняття рішення за результатами розслідування, проведеного на підставі постанови НКРЕКП від 29 листопада 2022 року № 1589».

35. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» з постачання електричної енергії споживачу.

36. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КАМ’ЯНКА ЕНЕРГО 3»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САН-ЕНЕРГІЯ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «МОНАСТИРИСЬКЕНЕРГОБУД» (СЕС Тернопільська обл., (інформація з обмеженим доступом))»;

«Про припинення дії «зеленого» тарифу ТОВ «АГРОТІС ЕНЕРГІЯ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 31 березня 2023 року № 592» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «КАМ’ЯНКА ЕНЕРГО 3» (СЕС «СЕС Кам’янка-Жовтанці 3»), ТОВ «САН-ЕНЕРГІЯ» (1 черга СЕС Черкаська обл., (інформація з обмеженим доступом)), ТОВ «МОНАСТИРИСЬКЕНЕРГОБУД» (СЕС Тернопільська обл., (інформація з обмеженим доступом)) та у частині припинення дії «зеленого» тарифу ТОВ «АГРОТІС ЕНЕРГІЯ» (СЕС Запорізька обл., (інформація з обмеженим доступом)).

37. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Звіту про результати діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у 2022 році».

38. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХАРКІВВОДОКАНАЛ» на 2023 – 2027 роки».

39. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХАРКІВВОДОКАНАЛ» на 2023 рік».

40. Перенести розгляд питання про прийняття постанов НКРЕКП про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення:

1) КП «ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ»;

2) КП «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ»;

3) КП ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД»;

4) КП «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

5) КП «НОВОМОСКОВСЬК ВОДОКАНАЛ»;

6) ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ»;

7) ДМП ВКГ «ДНІПРО-ЗАХІДНИЙ ДОНБАС»;

8) КП «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

9) КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ»;

10) КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ»;

11) КП «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

12) КП «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА УЖГОРОДА»;

13) КП «ВОДОКАНАЛ» (М ЗАПОРІЖЖЯ);

14) КП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ»;

15) ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»;

16) ОКВП «ДНІПРО-КІРОВОГРАД»;

17) ЛМКП «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ»;

18) КП «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

19) ТОВ «ІНФОКС» (ФІЛІЯ «ІНФОКСВОДОКАНАЛ»);

20) КП «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

21) КП ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»;

22) РОВКП ВКГ «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ»;

23) КП «МІСЬКВОДОКАНАЛ» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

24) КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ»;

25) МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКВОДОКАНАЛ»;

26) КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» (М. КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ);

27) ПрАТ «АЗОТ» (М. ЧЕРКАСИ);

28) КП «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

29) КП «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ»;

30) КП «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

31) АТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»;

32) ПрАТ «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ»;

33) КП «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ»;

34) КП «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

35) КП БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ».


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux