Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

31.01.2023

Результат засідання за 31 січня 2023 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 31 січня 2023 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

1. Видати ТОВ «ЕНЕРГОПРОГРАМ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

2. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОЛАР ЕКСПО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «МІСЦЕ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ МЕРЕЖІ»;

2) ТОВ «Ореон Енерджі».

4. Зупинити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СІТІЕНЕРДЖІ» дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, на підставі заяви ліцензіата з 01 березня 2023 року строком до 01 вересня 2023 року (включно).

5. Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕЛЕКТРОВІТЕКС» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу у зв’язку з виявленням за результатом розгляду заяви і підтвердних документів про отримання ліцензії інформації про здійснення контролю за діяльністю суб’єкта господарювання у значенні, наведеному у статті 1 Закону України «Про захист економічної конкуренції», особою, місцезнаходженням (місцем проживання) якої є тимчасово окупована територія.

6. Перенести розгляд питання про внесення змін до додатків до постанов НКРЕКП від 29 червня 2017 року № 854 та № 855 (уточнення території провадження господарської діяльності з розподілу природного газу АТ «КИЇВГАЗ» та АТ «КИЇВОБЛГАЗ»).

7. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2023 рік:

1) ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО»;

2) АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО»;

3) ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»;

4) ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО»;

5) АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»;

6) АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

7) ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ»;

8) ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО»;

9) ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО»;

10) АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО»;

11) ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО»;

12) АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО».

8. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 07 червня 2022 року № 562» щодо внесення змін до Інвестиційної програми НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2022 рік.

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2023 рік».

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» на 2022 рік».

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» на 2022 рік».

12. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 березня 2022 року № 349» (щодо забезпечення операторами систем адресного повідомлення споживачів про перерви електропостачання внаслідок застосування заходів з обмеження споживання).

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку розроблення та подання на затвердження планів розвитку систем розподілу та інвестиційних програм операторів систем розподілу».

14. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 25 лютого 2022 року № 332» (щодо особливостей діяльності операторів систем розподілу, яким встановлено тарифи на послуги з розподілу електричної енергії на перехідний період, в умовах воєнного стану в Україні).

15. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження та внесення змін до деяких постанов НКРЕКП».

16. Прийняти постанови НКРЕКП про включення АТ «ЛУГАНСЬКГАЗ», АТ «ХЕРСОНГАЗ» до Реєстру підприємств, які беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості суб’єктів ринку природного газу.

17. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

18. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

19. Застерегти ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ГАРАНТ ЕНЕРГО М» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

20. Накласти штраф на АТ «ВІННИЦЯГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 31.01.2023).

21. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УМАНЬГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 31.01.2023).

22. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ШЕПЕТІВКАГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 31.01.2023).

23. Провести позапланову виїзну перевірку ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненням споживачів).

24. Провести позапланові виїзні перевірки (щодо дотримання ОСР графіків відключень):

1) АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО»;

2) ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

3) ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

4) ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

5) АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»;

6) ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО».

25. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ГЕЛІОС-ІФ».

26. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ЛЕ ТРЕЙДІНГ УКРАЇНА».

27. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» з постачання електричної енергії споживачу.

28. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» з постачання природного газу.

29. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ».

30. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 16 серпня2022 року № 973».

31. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил роздрібного ринку електричної енергії».

32. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТЗОВ ПВП «УКРЛІСЕКСПОРТ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АГРОПРОДСЕРВІС ІНВЕСТ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2022 року № 1959» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГОІНВЕСТ» (код ЄДРПОУ 32730437) (СЕС «Чемеринці-1», СЕС «Перемишляни-1»), ТОВ «АГРОПРОДСЕРВІС ІНВЕСТ» (1 черга СЕС Тернопільська область (інформація з обмеженим доступом)), ТЗОВ ПВП «УКРЛІСЕКСПОРТ» (СЕС Івано-Франківська обл. (інформація з обмеженим доступом)).

33. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

34. Затвердити розмір вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у грудні 2022 року.

35. Перенести розгляд питання про використання залишку коштів ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ», який виник від економії при здійсненні господарської діяльності гарантованого покупця у 2022 році та внесення змін до кошторису ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» на 2023 рік, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 грудня 2022 року № 1941.

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux