Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

31.01.2020

Результат засідання за 31 січня 2020 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 31 січня 2020 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ЕНЕРА СУМИ»;

2) ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ»;

3) ТОВ «СМАРТ ГАЗ СИСТЕМ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ЕНЕРГОПРОМСИС»;

2) ТОВ «ПЕТРОІМПЕКС ЛТД».

 

3. Видати ТОВ «ТІОТУ ЕНЕРДЖИ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

4. Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОЛАР БОЛГРАД» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії у зв’язку з встановленням невідповідності здобувача ліцензії Ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

 

5. Затвердити реєстр нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, послуги з постачання теплової енергії, послуги з централізованого постачання гарячої води, послуги з постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на лютий 2020 року.

 

6. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП:

«Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» на 2020 рік»;

«Про внесення змін до Порядку розрахунку та встановлення ставки внесків на регулювання».

 

7. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КЛОНДАЙК-2»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПСП «АГРОФІРМА ПРИВІЛЛЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТЗОВ «АСПЕКТ ЕНЕРДЖІ ПЛЮС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КІД ЕНЕРГО 1»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОНЯШНИК 2018»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПРАТ «РІВНЕВТОРМЕТ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ФОТОНІКС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «УКРПРОДЛОГІСТИКА»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 24.12.2019 № 3111» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЙ БІ СІ» (СЕС «СЕС Пересічне-2» Харківська обл., Дергачівський р-н, смт Пересічне, вул. Сумський шлях, 1-Р), ТОВ «КЛОНДАЙК-2» (1 – 2 черги СЕС «Клондайк» Чернівецька обл., Заставнівський р-н, с. Юрківці (кадастровий номер земельної ділянки 7321589700:03:003:0031)), ПСП «АГРОФІРМА ПРИВІЛЛЯ» (СЕС Луганська обл., Троїцький р-н, с. Привілля, вул. Молодіжна, 23 та СЕС Луганська обл., Троїцький р-н, селище Троїцьке, вул. Північна, 4а), ТЗОВ «АСПЕКТ ЕНЕРДЖІ ПЛЮС» (СЕС Львівська обл., м. Львів, вул. Бузкова, 2), ТОВ «ІНТЕЛКОМ» (СЕС Івано-Франківська обл., м. Івано-Франківськ, вул. Микитинецька, 7ж), ТОВ «КІД ЕНЕРГО 1» (СЕС Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Проектна, 6), ТОВ «СОНЯШНИК 2018» (СЕС Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Старокодацька, 5), ТОВ «УКРПРОДЛОГІСТИКА» (СЕС Вінницька обл, Вінницький р-н, смт Вороновиця, вул. Київська, буд. 13), ТОВ «ФОТОНІКС» (СЕС Київська обл., Вишгородський р-н, с. Нові Петрівці, пров. 1-го Травня, буд. 49), ТОВ «НЬЮ ЕНЕРДЖИ» (ГЕС Вінницька обл., Ямпільський р-н, с. Дорошівка, вул. Б. Хмельницького, 46), ПРАТ «РІВНЕВТОРМЕТ» (ГЕС Рівненська обл., Костопільський р-н, с. Велика Любаша, вул. Шевченка, 2 а)).

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux